• Zawieszenie zajęć

z dnia 24 kwietnia 2020 roku

Do 24 maja br. przedłużona została przerwa w nauczaniu stacjonarnym w Szkole Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Komornikach.

Nauka będzie się odbywać na odległość.

Wobec utrzymującej się wysokiej liczby zachorowań wywołanych rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 przepisami rozporządzenia z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 Minister Edukacji Narodowej zdecydował o podjęciu działań profilaktycznych, zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa wśród dzieci i młodzieży i ograniczeniu – w terminie od 27 kwietnia do 24 maja 2020 r. – działalności  jednostek systemu oświaty.

Uczniowie i nauczyciele nadal realizują podstawę programową w trybie on-line.
            Rodziców i uczniów prosimy o sprawdzanie aktualnych informacji na stronie i w dzienniku elektronicznym.

Zarządzenie Dyrektora Szkoły w sprawie czasowego zawieszenia zajęć w oddziałach przedszkolnych: zarządzenie.pdf

• Wielkanocne życzenia

• Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

Święta Wielkiej Nocy to czas otuchy i nadziei, czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i siłę człowieka. Życzymy, aby mimo  ograniczeń i trudu jakiego wszyscy doświadczamy, ten wyjątkowy okres Świąt Wielkiej Nocy wniósł radość w Państwa domy. Życzymy by był to czas spędzony wśród najbliższych, przepełniony pokojem, miłością i życzliwością.

Dyrekcja i grono pedagogiczne

Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Komornikach