• Dyżury nauczycieli dla rodziców

        II SEMESTR 2020/2021

         

         

         

        Lp.

         

         

        Imię i nazwisko

         

        Dzień tygodnia

         

        Godzina

        1.  

        Adamska Daria

        czwartek

        10:05-10:50

        1.  

        Błaszczyk Dorota 

        wtorek

        13.55-14.40

        1.  

        Bocian Małgorzata 

        piątek

        10.30-11.00

        1.  

        Białostocka Karolina 

        czwartek

        8.15-9.00

        1.  

        Broniszewska Marta 

        poniedziałek

        13.00-13.45

        1.  

        Brzoska Ewelina

        czwartek

        10.00-10.30

        1.  

        Buchert – Szarzyńska Marta 

        czwartek

        wtorek

        11:00-11:30

        11:15-11:30

        1.  

        Budych Jakub 

        piątek

        10:05-10:50

        1.  

        Buksch Karolina 

        środa

        10.05 - 10.50

        1.  

        Chruściel Iwona 

        poniedziałek

        10:05 – 10:50

        1.  

        Czaińska Bożena 

        po uzgodnieniu telefonicznym

        1.  

        Czerniejewicz Patrycja 

        środa

        10.30-11.00

        1.  

        Dąbrowicz Anna 

        poniedziałek

        10 :05 – 10 :50

        1.  

        Derbich Klaudia

        środa

        13:55- 14:40

        1.  

        Drapiewska Hanna 

        po uzgodnieniu telefonicznym

        1.  

        Fiedler Barbara 

        poniedziałek

        9.10-10.00

        1.  

        Gałek Agnieszka 

        środa

        7:20 – 8:05

        1.  

        Gęsior Elżbieta 

        piątek

        11;55-12:45

        1.  

        Gref Magdalena 

        poniedziałek

        11:30 – 12:15

        1.  

        Gołacińska Diana 

        czwartek

        8.15-9.00

        1.  

        Hak Aleksandra 

        piątek
        wtorek

        środa

        15.00-16.00

        9.10-9.55

        13.55-14.40

        1.  

        Hybel Monika 

        czwartek

        11.55-12.40

        1.  

        Jackowska Małgorzata 

        piątek

        9.10 - 9.55

        1.  

        Jakielczyk-Jankowska Monika 

        wtorek

        13.00-13.45

        1.  

        Jakrzewski Sebastian 

        czwartek

        11.00-11.45

        1.  

        Jankowiak Iwona 

        wtorek

        10:05-10:50

         

        Jurkowska Luiza

        środa

        08.45 -09.10

        14:45-15.05 

        1.  

        Kaczmarek Anna 

        poniedziałek

        10.05 - 10.50

        1.  

        Kaczmarek Ewelina 

        poniedziałek

        11.55 - 12.40

        1.  

        Kasprowicz Jolanta 

        czwartek

        7:30-8:15

        1.  

        Kaźmierczak Agnieszka 

        poniedziałek

        11.00 - 11.45

        1.  

        Klińska Ewelina 

        poniedziałek

        14.00-15.00

        1.  

        Kłos-Regulska Katarzyna 

        wtorek

        9.10 - 9.55

        1.  

        Kobrzyńska Kinga 

        wtorek

        11-11.45

        1.  

        Kowalczyk Julia 

        wtorek

        9:15-10:00

        1.  

        Kruszewska Agnieszka

        poniedziałek

        10.05 -10.50

        1.  

        Krzysztoń Ewelina 

        środa

        11.55 - 12.40

        1.  

        Kuster Agnieszka 

        środa

        13.00 - 13.45

        1.  

        Lipińska Marta 

        poniedziałek

        9:10-9:55

        1.  

        Iwona Lorek 

        poniedziałek

        7.20-8.05

        1.  

        Lubkowski Damian 

        piątek

        10:05-10:50

        1.  

        Lubkowski Radosław 

        środa

        10:05 – 10:50

        1.  

        Łuczak Natalia

        poniedziałek

        11.15-12.00

        1.  

        Łysak Agnieszka 

        czwartek

        9.10-9.55

        1.  

        Maciąg Katarzyna 

        środa

        9:10-9:55

        1.  

        Maciejewska Marta 

        środa

        10:05 – 10:50

        1.  

        Małecka Irena 

        piątek

        10:05 – 10:50

        1.  

        Marków Patrycja 

        środa

        10.15 - 11.00

        1.  

        Mączyńska Kamila 

        wtorek

        12.45-13.15

        1.  

        Mikołajczak Paula 

        czwartek

        9.10 - 9.55mart

        1.  

        Miller Iwona 

        poniedziałek

        9:15-10:00

        1.  

        Murkowska Joanna 

        poniedziałek

        10:00-10.45

        1.  

        Nowaczyk Tomasz 

        poniedziałek

        12.55-13.40

        1.  

        Nowak Katarzyna 

        wtorek

        10.00-10.30

        1.  

        Nowak Marcin  

        wtorek

        10:05-10:50

        1.  

        Nowicka Julianna

        piątek

        10:45-11:30

        1.  

        Perz – Szydłowska Paulina 

        piątek

        8:15-9:00

        1.  

        Podlewski Jakub 

        poniedziałek

        11:00-11:45

        1.  

        Półtorak Kinga 

        czwartek

        9:10-9:55

        1.  

        Proch Katarzyna 

        piątek

        9.10 - 9.55

        1.  

        Ratajczak Magdalena 

        środa

        9.30-10.00

        1.  

        Reguła-Pierunek Marzena 

        środa

        14:15 – 15:00

        1.  

        Rochowiak Agata 

        poniedziałek

        10:00-10:45

        1.  

        Rozbicka Danuta 

        wtorek

        10:15-11:00

        1.  

        Samelska Katarzyna 

        środa

        10:00-10:45

        1.  

        Sawińska Łucja 

        poniedziałek

        9.00 - 9.45

        1.  

        Schuster Grażyna 

         

         

        1.  

        Sikorska Anna 

        poniedziałek

        9.10-9.55

        1.  

        Stankiewicz Renata 

        czwartek

        11.00-11.45

        1.  

        Sternal Monika 

        środa

        9:10-9:55

        1.  

        Szczepańska Agata 

        poniedziałek

        10.05-10.50

        1.  

        Szlaferek Karolina 

        ---------------------------

        ------------------

        1.  

        Szymanowska Magdalena 

        piątek

        8.15-9.00

        1.  

        Trafas Katarzyna 

        poniedziałek

        11:55 – 12:40

        1.  

        Wardziak-Lubka Wioletta 

        wtorek

        piątek

        15.00-16.00

        9.00-10.00

        1.  

        Wawrzyniak Marta 

        wtorek

        7:30-8:15

        1.  

        Weiss Wojciech 

        środa

        11:00 – 11:45

        1.  

        Wesół Barbara 

        piątek

        7:20-8:05

        1.  

        Wichłacz Magdalena

        piątek

        11:30-12:30

        1.  

        Wiśniewska Anna 

        poniedziałek

        11.55-12.40

        1.  

        Witkowska Katarzyna

        wtorek

        11.55-12.40

        1.  

        Włodarczak Angelika 

        po uzgodnieniu telefonicznym

        1.  

        Woźniak Hanna 

        poniedziałek

        10.05-10.50

        1.  

        Woźniak Małgorzata 

        wtorek

        10.45-11.30

        1.  

        Woźniak Mateusz

        wtorek

        11.00-11.45

        1.  

        Zgoła Magdalena 

        wtorek

        11.55- 12.40