• Dyżury nauczycieli dla rodziców

        II SEMESTR 2021/2022

         

          

         

        Lp.

         

         Imię i nazwisko

         Dzień tygodnia

         Godzina

        1.

        Adamska Daria

         wtorek

        11:55-12:40

        2.

        Błaszczyk Dorota

        czwartek

        10.05-10.55

         3.

        Bocian Małgorzata

         poniedziałek

        11.00-11.45

         4.

        Białostocka Karolina

         środa

         9:10-9:55

         5.

        Broniszewska Marta

        czwartek

        11.00-11.45

         6.

        Brylska Daria

        wtorek

        12:30-13:15

         7.

        Brzoska Ewelina

        środa

        11.30-12.00

         8.

        Budych Jakub

        środa

         16:30-17:15

         9.

        Chruściel Iwona

        środa

        11:00-11-:5

         10.

        Czerniejewicz Patrycja

         czwartek

         8.30-9.00

         11.

        Dąbrowicz Anna

        poniedziałek

        11: 00-11:45

         12.

        Drapiewska Hanna

        wtorek

        16:00-17:00

        Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym

         13.

        Fiedler Barbara

        środa

        11.00 - 11.45

         14.

        Gałek Agnieszka

        środa

        11:00-11:45

         15.

        Gęsior Elżbieta

        wtorek

        14:40-15:40

         16.

        Gołacińska Diana

        poniedziałek

        10.05-10.50

         17.

        Gref Magdalena

        wtorek

        10.45 - 11.30

         18.

        Hak Aleksandra

         poniedziałek

         14.00-14.45

         19.

        Hybel Monika

         wtorek

         12.55 - 13.40

         20.

        Jackowska Małgorzata

        poniedziałek

        13.55 - 14.40

         21.

        Jakielczyk-Jankowska Monika

        poniedziałek 

        8,15-9.00

         22.

        Jakrzewski Sebastian

        czwartek

         11.55-12.40

         23.

        Jankowiak Iwona

        wtorek

        12:55 –13.40

         24.

        Jurkowska Luiza

        poniedziałek

        piątek

        15.00-15.25

        9.40-10.00

         25.

        Kaczmarek Anna 

        poniedziałek

        11.55 - 12.40

         26.

        Kaczmarek Ewelina

         piątek

         11.00 - 11.45

         27.

        Kasprowicz Jolanta

         środa

        10:05-10-50

         

         28.

        Kaźmierczak Agnieszka

        środa

        11.00 - 11.45

         29.

        Kęsy-Urban Katarzyna

         wtorek

         15.00-15.45

         30.

        Klińska Ewelina

        poniedziałek

         11.00-11.45

         31.

        Kłos-Regulska Katarzyna

        piątek 

        10.05-10.50

         32.

        Kobrzyńska Kinga

        środa

        czwartek 

         9.10 - 9.55

        10.05-10.50

         33.

        Kruszewska Agnieszka

        poniedziałek 

        12.00.-12.35

         34.

        Krzysztoń Ewelina

        piątek

        9.10 - 9.55

         35.

        Kurek Agnieszka

        po uzgodnieniu telefonicznym

        po uzgodnieniu telefonicznym

         36.

        Kuster Agnieszka

         czwartek

        9:10 – 9:55

         37.

        Lipińska Marta

        poniedziałek 

        10:05-10:55

         38.

        Iwona Lorek

        wtorek

        07:20-08:05

         39.

        Lubkowski Radosław

         poniedziałek

         11.00- 11.45

         40.

        Łysak Agnieszka

         wtorek

        12.55-13.40

         41.

        Maciąg Katarzyna

         poniedziałek

        11:55-12:40

         42.

        Maciejewska Marta

         poniedziałek

        10:05-10:50

         43.

        Małecka Irena

        środa

         12:55

         44.

        Matłoka Beata

        poniedziałek

        9.15- 10.00

         

         

         45.

        Mączyńska Kamila

        wtorek

        10.00-10.30

         46.

        Mikołajczak Paula

         wtorek

        8:15-9:00

         47.

        Miller Iwona

        poniedziałek

         11:30-12:15

        48.

        Murkowska Joanna

        wtorek

        12.00- 12:30

        49.

        Musiałowski Radosław

        piątek

        10:05-10:50

         50.

        Nowaczyk Tomasz

        poniedziałek

        11.00-11.45

        51.

        Nowak Katarzyna

         środa

        11.00-11.30

         52.

        Nowak Marcin 

        czwartek

         11:55-12:40

        53.

        Pertman Katarzyna

        poniedziałek

        10:05-10:50

         54.

        Perz – Szydłowska Paulina

         piątek

        9:15 – 10:00

         55.

        Podlewski Jakub

        poniedziałek

        10:05-10:50

         56.

        Półtorak Kinga

         środa

        10:05-10:50

         57.

        Proch Katarzyna

        wtorek

         10:05-10:50

         58.

        Ratajczak Magdalena

        poniedziałek 

         8.30-9.00

         59.

        Rozbicka Danuta

        poniedziałek

        9:15-10:00

         60.

        Rzezak Dominik

        wtorek

        11:00-11:45

        61.

        Samelska Katarzyna

        środa

        10:05-10:50

         62.

        Schuster Grażyna

        piątek

        8.15-9.00

         63.

        Sikorska Anna

         poniedziałek

         15.00-15.45

         64.

        Stankiewicz Renata

        czwartek

        9.30-10.45

         65.

        Sternal Monika

         środa

        13:55-14:40

         66.

        Szczepańska Agata

         poniedziałek

        9.10-9.55

         67.

        Szymanowska Magdalena

        poniedziałek

        8:15-9:00

         68.

        Trafas Katarzyna

         czwartek

        9:10 – 9:55

         69.

        Ukaszewska Gabriela

        po uzgodnieniu telefonicznym

         po uzgodnieniu telefonicznym

         70.

        Wardziak-Lubka Wioletta

        wtorek

         15.30-16.15

         71.

        Weiss Wojciech

        środa 

         11:45-12:40

         72.

        Wesół Barbara

         środa

        10:45-11:30

         73.

        Wiśniewska Anna

         piątek

         11.00-11.45

         74.

        Witkowska Katarzyna

         środa

        11.00-11.45

         75.

        Włodarczak Angelika

        po uzgodnieniu telefonicznym

        po uzgodnieniu telefonicznym

        76.

        Włodarczyk Lidia

        poniedziałek

        12:30-13:15

         77.

        Woźniak Hanna

        czwartek

         12:55-13:40

         78.

        Woźniak Małgorzata

        środa

        11.30-12.15

         79.

        Woźniak Mateusz

         piątek

        13.40 -14.25

         80.

        Zgoła Magdalena

        poniedziałek

        7.20 - 8.05