Koła zainteresowań rok szkolny 2023/2024
Imię i nazwisko nauczyciela
Nazwa kółka
Dzień tygodnia
Godzina
Sala
Klasa
Agnieszka Kuster
SKS w ramach zrk (zajęcia rozwijające kreatywność)
piątek
08.15 - 09.00
gimna-styczna
klasy 6 dz
Wojciech Weiss
Kółko naukowe w ramach zrk
poniedziałek
14.45 - 15.30
213
7d / 7e
Joanna Sasiak-Kucharczak
zrk (teatralne)
piątek
07.20 - 08.05
219
4d + chętni
Barbara Fiedler
zrk Robótki na szydełku
wtorek
07.20 - 08.05
214
5d, 5e
Katarzyna Trafas
zrk
poniedziałek
07.20 - 08.05
8a
Katarzyna Trafas
zrk
środa
07.20 - 08.05
5c
Karolina Szlaferek
zrk
poniedziałek
13.55 - 14.40
107
6a
Tomasz Nowaczyk
p. pomoc w ramach zrk
wtorek lub piątek
11:00/10:05
121/128
3a, 3b, 3c, 3d, 3e
Marta Broniszewska
zrk
poniedziałek
07.20 - 08.05
233
5
Agnieszka Łysak
zrk
Środa
08.15 - 09.00
122
2d
Agata Wojciechowska
zrk
czwartek
07.20 - 08.05
214
5
Magdalena Gref
zrk
wtorek
11.55 - 12.40
124
1e
Marta Lipińska
zrk
piątek
07.20 - 08:05
231
2c
Wojciech Weiss
Koło projektowe w ramach zrk
środa
07.20 - 08.05
213
7, 8
Katarzyna Kłos-Regulska
zrk
poniedziałek
13.55 - 14.40
306
6f
Hanna Woźniak
zrk
wtorek
11.55 - 12.40
126
1a
Radosław Lubkowski
zrk instrumentalne
poniedziałek
14.45 - 15.30
113
4-8
Radosław Lubkowski
zrk wokalne
wtorek
14.45 -15.30
113
4-8
Anna Kaczmarek
zrk
wtorek
08.15 - 09.00
221
1b
Agata Szczepańska
zrk
środa
11.00 - 11.45
201
1c
Katarzyna Proch
zrk
środa
08.15 - 09.00
203
1d
Anna Wiśniewska
zrk
poniedziałek
11.00 - 11.45
226
2a
Agata Sadowska
zrk
poniedziałek
11.00 - 11.45
122
2b
Marta Lipińska
zrk
piątek
07.20 - 08.05
231
2c
Iwona Chrusciel
zrk
czwartek
14.45 - 15.30
229
3a
Dorota Błaszczyk
zrk
środa
14.45 - 15.30
231
3b
Iwona Jankowiak
zrk
wtorek
07.20 - 08.05
227
3c
Paulina Perz-Szydłowska
zrk
czwartek
08.15 - 09.00
225
3d
Marta Maciejewska
zrk
środa
07.20 - 08.05
225
3e
Wojciech Weiss
Koło fizyczne dla uczestników konkursu wojewódzkiego
czwartek
14.45 - 15.30
213
8a
Anna Dąbrowicz
Koło matematyczne – podbudowa do egzaminu
środa
07.20 - 08.05
103
7b
Barbara Fiedler,
Iwona Chruściel
Robótki na szydełku
czwartek
10.05 - 10.50
105
3a, 3b
Dorota Błaszczyk,
Iwona Chruściel
Tęczowe Nutki, kółko flażoletowe
środa
10.05 - 10.50
226
3a, 3b, 2a
Katarzyna Trafas
Koło teatralne
piątek
07.20 - 08.05
5-7
Katarzyna Trafas
Koło j.ang. dla uczestników konkursu wojewódzkiego
czwartek
13.55 - 14.40
8a
Marta Broniszewska,
Anna Wiśniewska
Szkolny Klub Wielkoducha
Wtorek
14.45 - 15.30
233
1-8
Małgorzata Woźniak
Kółko teatralne
Środa
09.45 - 10.30
118
2a, 2b
Magdalena Gref
Zabawy z ortografią
Środa
12.55 - 13.40
124
3
Anna Dąbrowicz
Kółko kreatywne
Piątek
07.20 - 08.05
103
5b, 5e
Małgorzata Jackowska
Zajęcia wyrównawcze
Środa
08.15 - 09.00
208
4d
Małgorzata Jackowska
Zajęcia wyrównawcze
wtorek
07.20 - 08:05
109
5a, 5f
Dorota Błaszczyk,
Iwona Chruściel
Koło Młodego Melomana
1 sobota miesiąca
11.00 - 12.30
Aula UAM
Wszyscy chętni
Kinga Dudziak
Szkolne Koło Caritas
W zależności od akcji charytatywnych
4-8