•  

          Dyrektor szkoły

          mgr Hanna Drapiewska

           

          Wicedyrektorzy szkoły

          mgr Agnieszka Kurek

          mgr Angelika Włodarczak

           

        • Specjaliści
        •  

          mgr Marzena Reguła-Pierunek - pedagog szkolny

          mgr Ewelina Klińska - pedagog szkolny

          mgr Agnieszka Kurek - pedagog szkolny

          mgr Wioletta Wardziak-Lubka - psycholog

          mgr Aleksandra Hak - psycholog

          mgr Paula Mikołajczak - pedagog terapeuta

          mgr Daria Adamska - pedagog terapeuta

          mgr Barbara Wesół - logopeda

          mgr Renata Stankiewicz - logopeda

          mgr Gabriela Ukaszewska - nauczyciel bibliotekarz 

          mgr Katarzyna Witkowska - nauczyciel wspomagający

          mgr Iwona Lorek - nauczyciel wspomagający

        • Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna
        •  

          mgr Joanna Murkowska - wychowawca klasy 0a

          mgr Magdalena Ratajczak - wychowawca klasy 0a

          mgr Ewelina Brzoska - wychowawca klasy 0b

          mgr Patrycja Czerniejewicz - wychowawca klasy 0b

          mgr Katarzyna Nowak - wychowawca klasy 0c

          mgr Kamila Mączyńska - wychowawca klasy 0c

          mgr Iwona Chruściel - wychowawca klasy 1a

          mgr Dorota Błaszczyk - wychowawca klasy 1b

          mgr Iwona Jankowiak - wychowawca klasy 1c

          mgr Paulina Perz-Szydłowska - wychowawca klasy 1d

          mgr Marta Maciejewska - wychowawca klasy 1e

          mgr Hanna Woźniak - wychowawca klasy 2a

          mgr Agata Szczepańska - wychowawca klasy 2b

          mgr Anna Kaczmarek - wychowawca klasy 2c

          mgr Katarzyna Proch - wychowawca klasy 2d

          mgr Monika Sternal - wychowawca klasy 3a

          mgr Anna Wiśniewska - wychowawca klasy 3b

          mgr Magdalena Zgoła - wychowawca klasy 3c

          mgr Agnieszka Łysak - wychowawca klasy 3d

          mgr Marta Lipińska - wychowawca klasy 3e

          mgr Monika Jakielczyk-Jankowska - wychowawca klasy 3f

        • Wychowawcy świetlicy
        • mgr Daria Brylska

          mgr Marta Buchert-Szarzyńska

          mgr Jakub Budych

          mgr Magdalena Gref

          mgr Luiza Jurkowska

          mgr Iwona Miller

          mgr Danuta Rozbicka

          mgr Anna Sikorska

          mgr Lidia Włodarczyk

          mgr Małgorzata Woźniak

        • Przedmioty humanistyczne
        •  

          mgr Diana Gołacińska - język polski, wychowawca klasy 7e

          mgr Agnieszka Kruszewska - język polski, wychowawca klasy 7b

          mgr Ewelina Krzysztoń - język polski, wychowawca klasy 4c

          mgr Katarzyna Samelska - język polski, wychowawca klasy 6a

          mgr Magdalena Szymanowska - język polski, wychowawca klasy 4e

          mgr Agnieszka Kaźmierczak - historia, wychowawca klasy 7a

          mgr Jakub Podlewski - historia, wiedza o społeczeństwie, wychowawca klasy 5a

        • Nauki ścisłe i przyrodnicze
        •  

          mgr Anna Dąbrowicz - matematyka, wychowawca klasy 5b

          mgr Barbara Fiedler - biologia, przyroda, wychowawca klasy 8a

          mgr Agnieszka Gałek - matematyka, wychowawca klasy 5c

          mgr Elżbieta Gęsior - informatyka

          mgr Małgorzata Jackowska - chemia, wychowawca klasy 7f

          mgr Ewelina Kaczmarek - geografia,przyroda

          mgr Jolanta Kasprowicz - matematyka

          mgr Katarzyna Kłos-Regulska - matematyka, informatyka, wychowawca klasy 7d

          mgr Dominik Rzeza - matematyka

          mgr Wojciech Weiss - fizyka, technika, wychowawca klasy 5e

        • Języki obce
        •  

          mgr Marta Broniszewska - język angielski, wychowawca klasy 8d

          mgr Kinga Kobrzyńska - język niemiecki, wychowawca klasy 8b

          mgr Katarzyna Maciąg - język angielski, wychowawca klasy 7c

          mgr Marcin Nowak - język angielski, wychowawca klasy 4f

          mgr Kinga Półtorak - język angielski

          mgr Grażyna Schuster - język niemiecki

          mgr Katarzyna Trafas - język angielski, wychowawca klasy 8f

        • Przedmioty artystyczne
        • mgr Małgorzata Bocian - plastyka

          mgr Radosław Musiałowski - technika

          mgr Radosław Lubkowski - muzyka, wychowawca klasy 8e

        • Katecheci
        •  

          mgr Monika Hybel 

          mgr Irena Małecka 

          mgr Mateusz Woźniak 

        • Wychowanie fizyczne
        •  

          mgr Karolina Białostocka - wychowanie fizyczne, wychowawca klasy 4b

          mgr Sebastian Jakrzewski - wychowanie fizyczne, wychowawca klasy 4d

          mgr Agnieszka Kuster - wychowanie fizyczne

          mgr Tomasz Nowaczyk - wychowanie fizyczne, wychowawca klasy 5d

          mgr Angelika Włodarczak - wychowanie fizyczne