•  

          Dyrektor szkoły

          mgr Hanna Drapiewska

           

          Wicedyrektorzy szkoły

          mgr Bożena Czaińska

          mgr Angelika Włodarczak

           

        • Specjaliści
        •  

          mgr Marzena Reguła-Pierunek - pedagog szkolny

          mgr Ewelina Klińska - pedagog szkolny

          mgr Agnieszka Kurek - pedagog szkolny

          mgr Wioletta Wardziak-Lubka - psycholog

          mgr Aleksandra Hak - psycholog

          mgr Paula Mikołajczak - pedagog terapeuta

          mgr Daria Adamska - pedagog terapeuta

          mgr Barbara Wesół - logopeda

          mgr Renata Stankiewicz - logopeda

          mgr Gabriela Ukaszewska - nauczyciel bibliotekarz 

          mgr Katarzyna Witkowska - nauczyciel wspomagający

          mgr Iwona Lorek - nauczyciel wspomagający

        • Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna
        •  

          mgr Małgorzata Bocian - wychowawca klasy 0a

          mgr Natalia Łuczak - wychowawca klasy 0a

          mgr Katarzyna Nowak - wychowawca klasy 0b

          mgr Kamila Mączyńska - wychowawca klasy 0b

          mgr Joanna Murkowska - wychowawca klasy 0c

          mgr Magdalena Ratajczak - wychowawca klasy 0c

          mgr Ewelina Brzoska - wychowawca klasy 0d

          mgr Patrycja Czerniejewicz - wychowawca klasy 0d

          mgr Hanna Woźniak - wychowawca klasy 1a

          mgr Agata Szczepańska - wychowawca klasy 1b

          mgr Anna Kaczmarek - wychowawca klasy 1c

          mgr Katarzyna Proch - wychowawca klasy 1d

          mgr Monika Sternal - wychowawca klasy 2a

          mgr Karolina Buksch - wychowawca klasy 2b

          mgr Magdalena Zgoła - wychowawca klasy 2c

          mgr Agnieszka Łysak - wychowawca klasy 2d

          mgr Marta Lipińska - wychowawca klasy 2e

          mgr Monika Jakielczyk-Jankowska - wychowawca klasy 2f

          mgr Anna Wiśniewska - wychowawca klasy 3a

          mgr Iwona Jankowiak - wychowawca klasy 3b

          mgr Dorota Błaszczyk - wychowawca klasy 3c

          mgr Paulina Perz-Szydłowska - wychowawca klasy 3d

          mgr Anna Sikorska - wychowawca klasy 3e

          mgr Iwona Chruściel - wychowawca klasy 3f

          mgr Marta Maciejewska - wychowawca klasy 3g

        • Wychowawcy świetlicy
        • mgr Marta Buchert-Szarzyńska

          mgr Klaudia Derbich

          mgr Magdalena Gref

          mgr Luiza Jurkowska

          mgr Julia Kowalczyk

          mgr Patrycja Marków

          mgr Iwona Miller

          mgr Julianna Nowicka

          mgr Danuta Rozbicka

          mgr Magdalena Wichłacz

          mgr Małgorzata Woźniak

        • Przedmioty humanistyczne
        •  

          mgr Diana Gołacińska - język polski, wychowawca klasy 6e

          mgr Agnieszka Kruszewska - język polski, wychowawca klasy 6b

          mgr Ewelina Krzysztoń - język polski, wychowawca klasy 8a

          mgr Katarzyna Samelska - język polski, wychowawca klasy 5a

          mgr Magdalena Szymanowska - język polski

          mgr Agnieszka Kaźmierczak - historia, wychowawca klasy 6a

          mgr Jakub Podlewski - historia, wiedza o społeczeństwie, wychowawca klasy 4a

        • Nauki ścisłe i przyrodnicze
        •  

          mgr Anna Dąbrowicz - matematyka, wychowawca klasy 4b

          mgr Hanna Drapiewska - informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa

          mgr Barbara Fiedler - biologia, wychowawca klasy 7a

          mgr Agnieszka Gałek - matematyka, wychowawca klasy 4c

          mgr Elżbieta Gęsior - matematyka, informatyka, wychowawca klasy 7c

          mgr Małgorzata Jackowska - chemia, matematyka

          mgr Ewelina Kaczmarek - geografia,przyroda, wychowawca klasy 8b

          mgr Jolanta Kasprowicz - matematyka

          mgr Katarzyna Kłos-Regulska - matematyka, informatyka, wychowawca klasy 6d

          mgr Wojciech Weiss - chemia, fizyka, przyroda, wychowawca klasy 4e

        • Języki obce
        •  

          mgr Marta Broniszewska - język angielski, wychowawca klasy 7d

          mgr Kinga Kobrzyńska - język niemiecki, wychowawca klasy 7b

          mgr Damian Lubkowski - język angielski

          mgr Katarzyna Maciąg - język angielski, wychowawca klasy 6c

          mgr Marcin Nowak - język angielski

          mgr Kinga Półtorak - język angielski

          mgr Grażyna Schuster - język niemiecki

          mgr Katarzyna Trafas - język angielski, wychowawca klasy 7f

          mgr Marta Wawrzyniak - język niemiecki

        • Przedmioty artystyczne
        •  

          mgr Radosław Lubkowski - muzyka, wychowawca klasy 7e

          mgr Agata Rochowiak - plastyka

          mgr Karolina Szlaferek-Łuczak - plastyka, technika, wychowawca klasy 6f

           

        • Katecheci
        •  

          mgr Monika Hybel 

          mgr Irena Małecka 

          mgr Łucja Sawińska 

          mgr Mateusz Woźniak 

        • Wychowanie fizyczne
        •  

          mgr Karolina Białostocka - wychowanie fizyczne

          mgr Jakub Budych - wychowanie fizyczne

          mgr Sebastian Jakrzewski - wychowanie fizyczne

          mgr Agnieszka Kuster - wychowanie fizyczne

          mgr Tomasz Nowaczyk - wychowanie fizyczne, wychowawca klasy 4d

          mgr Angelika Włodarczak - wychowanie fizyczne