• Autobus

• Przypominamy, że na terenie Gminy Komorniki kursuje linia regularna specjalna - autobus dowożący dzieci do szkoły. Załączamy rozkład jazdy obowiązujący od 2 września 2022 r. - zobacz

Jednocześnie przypominamy, że uczniowie którzy korzystają tylko z tzw. linii specjalnej - wewnętrznej (z domu do szkoły i odwrotnie) nie muszą posiadać kart PEKA.

Uczniowie, którzy chcą dojeżdżać wszystkimi autobusami liniowymi m.in. 701, 702, 703 lub w strefie A+B+C+D, czyli na wszystkie linie ZTM, muszą posiadać doładowaną kartę PEKA.

• Obiady w szkole

• Szanowni Państwo,

miło jest nam poinformować, że wspólnie rozpoczynamy nowy rok szkolny 2022/2023.

Domowy Obiadek należy do Grupy Secret Garden, która zajmuje się szeroko pojętym żywieniem zbiorowym https://www.secretgardengroup.pl/

Posiadamy między innymi sieć kantyn oferujących zdrowe, ekologiczne, a jednocześnie bardzo smaczne potrawy w atrakcyjnych cenach. Jako jedni z pierwszych w Poznaniu stworzyliśmy catering dietetyczny. Dodatkowo zajmujemy się również kompleksową organizacją eventów dla klientów detalicznych i przedsiębiorstw.

Domowy Obiadek od 2005 roku specjalizuje się w żywieniu dzieci w szkołach, przedszkolach i żłobkach. Naszą misją jest przygotowanie oraz dostarczanie zdrowych, pełnowartościowych, dostosowanych do potrzeb dzieci posiłków koniecznych nie tylko dla ich dobrego samopoczucia, ale i rozwoju https://www.domowyobiadek.pl/ .

Oferujemy Państwu możliwość dostosowania rodzaju diety do potrzeb dziecka.

W ofercie posiadamy:

- dietę standardową

- bezglutenową

- bezmleczną

- wegetariańską

Dieta standardowa to pełna doskonałych potraw oferta skierowana do dzieci, których dieta nie wyklucza spożywania określonych produktów. Wychodząc naprzeciw współczesnym potrzebom placówek edukacyjnych, zapewniamy także posiłki dla dzieci ze szczególnymi potrzebami dietetycznymi, w tym dania wykluczające mleko i przetwory mleczne, jaja, mięso czy gluten.

Będziemy dokładać wszelkich starań aby nasza współpraca przebiegała na najwyższym poziomie, dlatego słuchając Państwa potrzeb i poszerzając naszą ofertę, stworzyliśmy możliwość skorzystania z dodatkowych opcji. W aplikacji "Zamów posiłek" mogą Państwo zamawiać powiększone porcje obiadów oraz deserów.

Dodatkowo otwieramy sklepik szkolny, w którym każde dziecko będzie mogło zakupić przekąski, kanapki, sałatki, granolę z jogurtem, jak również artykuły szkolne.

W ramach współpracy Domowy Obiadek oferuje również promowanie i edukację związaną ze zdrowym żywieniem. Będziemy organizować warsztaty dla dzieci oraz cykliczne konkursy z nagrodami z wiedzy o zdrowym odżywianiu.

Mamy nadzieję, że będą Państwo zadowoleni z nowych możliwości jakie dla Państwa przygotowaliśmy.

Aby ułatwić Państwu proces zamawiania posiłków przez aplikacje Zamów posiłek poniżej wszelkie informacje o jej funkcjonowaniu.

1.REJESTRACJA:

Aby założyć konto w aplikacji Zamów Posiłek należy wejść na stronę www.zamowposilek.pl , a następnie kliknąć podstronę "logowanie".

Następny krok to rejestracja, wybieramy opcję "Nie masz konta? zarejestruj się"

Aby zarejestrować się do wybranej placówki należy wskazać województwo, miasto oraz miejsce dostaw posiłków.

Kolejny krok to wypełnienie formularza rejestracyjnego.

Przy pierwszym logowaniu automatycznie otworzy nam się strona, na której należy uzupełnić dane dziecka lub osoby dorosłej odbierającej posiłki. Rejestracja zakończona, możemy przejść do zamawiania posiłków :)

Poniżej link do filmu instruktażowego jak się zarejestrować:https://youtu.be/mVUF8pUVsQM

2.ZAMAWIENIE POSIŁKÓW I PŁATNOŚĆ:

W pierwszej kolejności aby złożyć zamówienie konieczne jest zasilenie konta.

Wpłatę dokonujemy poprzez "Rozliczenia" w lewym menu.

Po zaksięgowaniu wpłaty możemy przejść do składania zamówienia.

Mamy dwa rodzaje zamówień:

a) ZAMÓWIENIA OKRESOWE np. na cały miesiąc. - wybieramy w menu "zamówienia okresowe", wybieramy dziecko dla, którego zamawiamy posiłki oraz wskazujemy zestaw i okres.

W menu "moje zamówienia" można sprawdzić zamówienia.

b) ZAMÓWIENIA W KOLEJNE DNI: Jeżeli chcemy wybrać różne zestawy w kolejne dni należy skorzystać z opcji "zamów posiłek".

Wybieramy dziecko dla ,którego składamy zamówienie i zamawiamy w poszczególne dni wybrane przez nas zestawy.

Jeżeli chcemy odwołać zamówiony posiłek, wystarczy w danym dniu kliknąć "rezygnuję".

Poniżej krótki film z instrukcją dokonywania płatności i zamawiania posiłków:https://bit.ly/2J7o0xz  (link należy skopiować do przeglądarkiinternetowej, zalecamy korzystanie z przeglądarki Chrome lub Safari)

Zamówień mogą Państwo dokonywać poprzez aplikację zamówposiłek do godziny 7:00 w dniu dostawy posiłków.

Jesteśmy przekonani i jednocześnie mamy wielką nadzieję, żemożliwość zamawiania posiłków w Domowym Obiadku przypadniePaństwu do gustu, ułatwi życie i dostarczy energii do stawianiaczoła codziennym wyzwaniom :)

Jeśli moglibyśmy w czymś Państwu pomóc, poprawić jakość świadczonych usług jesteśmy do Państwa dyspozycji, od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 14:00:

- bieżąca współpraca 600 394 646

- dietetyk 531 728 980

- zamówienia 668 615 566

- umowy i faktury 531 680 517

ZESPÓŁ DOMOWEGO OBIADKU

• Ubezpieczenie PZU

• Szanowni Rodzice!

Wzorem ubiegłego roku zgłoszenia do ubezpieczenia na rok szkolny 2022/2023 będą odbywały się drogą elektroniczną, co ułatwi dostęp do danych dziecka i warunków ubezpieczenia w każdym momencie.

Instrukcja przystąpienia INSTRUKCJA_SP1.pdf

​​​​​​​Link i kod QR do aktywacji LINK_SP1KO.pdf​​​​​​​

• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

• Serdecznie zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 według poniższego harmonogramu:

• godzina 08.00  klasy 0-1
            • godzina 09.30  klasy 2-3
            • godzina 10.30  klasy 4-5
            • godzina 11.30  klasy 6-8

Klasy 0-1 rozpoczęcie hala sportowa / klasy 1 pasowanie na ucznia /.

Klasy 2-8 rozpoczęcie na zewnątrz na boisku czerwonym.

grono pedagogiczne