• Informacje ogólne

PREZYDIUM W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

• Przewodnicząca: Paulina Chołdrych (kl. 7a)
          • Z-ca Przewodniczącej: Anna Niedźwiedzka (kl. 4d)
          • Sekretarz: Patryk Groblewski (kl. 1e)
          • Skarbnik: Anita Kędziora (kl. 7d)
          • Komisja rewizyjna: Agnieszka Floryszczak (kl. 6d) i Karol Garbowski (kl. 5c)

HARMONOGRAM SPOTKAŃ W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

• 26 września 2023r.
          • 14 listopada 2023r.
          • 16 stycznia 2024r.
          • 05 marca 2024r.
          • maja 2024r. – termin do uzgodnienia
          • 04 czerwca 2024r.

BUDŻET

Wysokość składki na rok szkolny 2023/2024 wynosi 50 zł/dziecko rocznie.

Rekomendujemy, aby opłaty realizować poprzez Skarbnika klasowego, ale oczywiście możliwa jest wpłata bezpośrednia przez Rodzica. Wpłat można dokonać w formie przelewu na rachunek bankowy Rady Rodziców podany poniżej:

Rada Rodziców Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Komornikach

48 9043 1025 2025 0019 9834 0001

W tytule przelewu konieczne jest podanie klasy, za którą wpłacane są środki na działalność Rady Rodziców ( a przy wpłacie bezpośredniej imię i nazwisko dziecka oraz klasę).

Przekazane środki zostaną przeznaczone między innymi na:

• zorganizowanie wydarzeń takich jak Mikołajki, Dzień Dziecka itp.,
          • zakup upominków i nagród na zakończenie roku szkolnego,
          • dofinansowanie konkursów, projektów, imprez i innych inicjatyw (konkursy od etapu międzyszkolnego) organizowanych w roku szkolnym,
          • dofinansowanie działalności Samorządu Uczniowskiego oraz świetlic szkolnych,
          • zakup nagród, dyplomów, kwiatów i książek na zakończenie roku szkolnego itp.

W przypadku osiągnięcia przez klasę wpłat na działalność Rady Rodziców na poziomie min. 80% następuje zwrot do klasy w wysokości 20% dokonanych wpłat (przelewem na konto wskazane przez Skarbnika danej klasy).

Zasady_wplat_na_RR_2022-2023

KONTAKT

Każdy z rodziców może kontaktować się z Radą Rodziców poprzez wychowawcę klasy, przedstawiciela klasy w Radzie Rodziców lub maila radaspkomorniki@gmail.com.

Regulamin_Rady_Rodziców.pdf