• Obiady w szkole

Pyszoty Izabela Wojdyła
          ul. Fabianowska 131/B3
          62-052 Komorniki

Pyszoty od 2011 roku specjalizują się w żywieniu dzieci w szkołach, przedszkolach i żłobkach. Naszą misją jest przygotowanie oraz dostarczanie zdrowych, pełnowartościowych, dostosowanych do potrzeb dzieci posiłków koniecznych nie tylko dla ich dobrego samopoczucia, ale i rozwoju.

Doświadczenie - nieprzerwanie od 10 lat zapewniamy najwyższej jakości usługi. Obecnie dostarczamy ponad 6500 posiłków, do ponad 120 placówek na terenie Poznania i okolic

Profesjonalizm - nasz zespół to wykwalifikowani pracownicy etatowi z wieloletnim doświadczeniem w żywieniu dzieci. Ich wiedza i umiejętności zapewniają, że przygotowywane dania są dostosowanie do wieku dzieci oraz uwzględniają wydatek energetyczny uzależniony od aktywności fizycznej (alternatywnie do zmieniających się pór roku).

Bezpieczeństwo - nad jakością i składem posiłków czuwają codziennie szef kuchni i dyplomowany dietetyk, a serwowane przez nas menu opiera się na piramidzie żywienia, którą zaleca WHO (Światowa Organizacja Zdrowia).

W naszej kuchni nie stosujemy sztucznych dodatków. Smaki naszych potraw pochodzą ze świeżych składników, które kupujemy u sprawdzonych lokalnych producentów oraz naturalnych przypraw tj. tymianek, lubczyk, bazylia.

Elastyczność - dopasowujemy dostawy do potrzeb i harmonogramów naszych klientów, jesteśmy otwarci na sugestie odnośnie menu, a diety specjalne np. bezmleczną przygotowujemy w tej samej cenie, co dietę standardową.

Ponadto współpracując z Pyszotami otrzymujesz:

Wygodne anulacje i aplikacja do zamawiania posiłków

Zamówienia można składać lub anulować przez naszą aplikację internetową

w dniu dostawy posiłków do godziny 8.00 rano.

Urozmaicenie

Potrawy w naszym menu nie powtarzają się częściej niż raz na 10 dni. Możliwość wyboru między dwoma różnymi daniami głównymi.

Bez chemii

naszej kuchni stosujemy tylko naturalne przyprawy i dodatki

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz składania dodatkowych pytań.

Biuro obsługi klienta poniedziałek- piątek godziny 12-15.00 tel. 730-796-900