• Obiady w szkole


    •  

     Pyszoty Izabela Wojdyła
     ul. Fabianowska 131/B3
     62-052 Komorniki

     Pyszoty od 2011 roku specjalizują się w żywieniu dzieci w szkołach, przedszkolach i żłobkach. Naszą misją jest przygotowanie oraz dostarczanie zdrowych, pełnowartościowych, dostosowanych do potrzeb dzieci posiłków koniecznych nie tylko dla ich dobrego samopoczucia, ale i rozwoju.

      

      

     Doświadczenie - nieprzerwanie od 10 lat zapewniamy najwyższej jakości usługi. Obecnie dostarczamy ponad 6500 posiłków, do ponad 120 placówek na terenie Poznania i okolic

      

     Profesjonalizm - nasz zespół to wykwalifikowani pracownicy etatowi z wieloletnim doświadczeniem w żywieniu dzieci. Ich wiedza i umiejętności zapewniają, że przygotowywane dania są dostosowanie do wieku dzieci oraz uwzględniają wydatek energetyczny uzależniony od aktywności fizycznej (alternatywnie do zmieniających się pór roku).

      

      

     Bezpieczeństwo - nad jakością i składem posiłków czuwają codziennie szef kuchni i dyplomowany dietetyk, a serwowane przez nas menu opiera się na piramidzie żywienia, którą zaleca WHO (Światowa Organizacja Zdrowia).

     W naszej kuchni nie stosujemy sztucznych dodatków. Smaki naszych potraw pochodzą ze świeżych składników, które kupujemy u sprawdzonych lokalnych producentów oraz naturalnych przypraw tj. tymianek, lubczyk, bazylia.

      

     Elastyczność - dopasowujemy dostawy do potrzeb i harmonogramów naszych klientów, jesteśmy otwarci na sugestie odnośnie menu, a diety specjalne np. bezmleczną przygotowujemy w tej samej cenie, co dietę standardową.

      

     Ponadto współpracując z Pyszotami otrzymujesz:

     Wygodne anulacje i aplikacja do zamawiania posiłków

     Zamówienia można składać lub anulować przez naszą aplikację internetową

     w dniu dostawy posiłków do godziny 8.00 rano.

      

     Urozmaicenie

     Potrawy w naszym menu nie powtarzają się częściej niż raz na 10 dni. Możliwość wyboru między dwoma różnymi daniami głównymi.

      

      

     Bez chemii

     naszej kuchni stosujemy tylko naturalne przyprawy i dodatki

      

     Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz składania dodatkowych pytań.

     Biuro obsługi klienta poniedziałek- piątek godziny 12-15.00 tel. 730-796-900