• Od września dwa nowe, piękne pomieszczenia!

• Wakacje są dla nas tradycyjnie okresem prac remontowych w szkole. Wzorem lat ubiegłych we wrześniu w naszej szkole na dzieci będą czekały dwa nowo urządzone i wyremontowane pomieszczenia: sala przyrodniczo-fizyczna oraz stołówka.

Remont stołówki szkolnej planowaliśmy już od zeszłego roku, jednak priorytetem było wyposażenie i wyremontowanie nowej pracowni chemicznej.

W czerwcu zgłosiliśmy  naszą szkołę do ogólnopolskiego programu ”Posiłek w szkole i w domu”, który pozwoliłby na pozyskanie dodatkowych środków finansowych na doposażenie i poprawę standardu dotychczasowej stołówki. Niestety nie zawsze się udaje, dlatego remont przeprowadziliśmy z własnych środków budżetowych.

Salę przyrodniczo-fizyczną staraliśmy się wyposażyć w najnowocześniejszy sprzęt, który pomoże naszym uczniom w poznawaniu tych przedmiotów.

W tym miejscu chciałabym podziękować naszemu nauczycielowi przyrody panu Wojciechowi Weissowi, za piękne projekty oraz współpracę w aranżacji pomieszczeń.

Mam nadzieję, że efekt zadowoli zarówno uczniów jak i rodziców i nauczycieli, a nowe pomieszczenia staną się kolejną wizytówką naszej szkoły.

Hanna Drapiewska
            wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 1
            im. J.Korczaka w Komornikach

• Podręczniki