• Od września dwa nowe, piękne pomieszczenia!
     • Od września dwa nowe, piękne pomieszczenia!

     • Wakacje są dla nas tradycyjnie okresem prac remontowych w szkole. Wzorem lat ubiegłych we wrześniu w naszej szkole na dzieci będą czekały dwa nowo urządzone i wyremontowane pomieszczenia: sala przyrodniczo-fizyczna oraz stołówka.

      Remont stołówki szkolnej planowaliśmy już od zeszłego roku, jednak priorytetem było wyposażenie i wyremontowanie nowej pracowni chemicznej.

      W czerwcu zgłosiliśmy  naszą szkołę do ogólnopolskiego programu ”Posiłek w szkole i w domu”, który pozwoliłby na pozyskanie dodatkowych środków finansowych na doposażenie i poprawę standardu dotychczasowej stołówki. Niestety nie zawsze się udaje, dlatego remont przeprowadziliśmy z własnych środków budżetowych.

      Salę przyrodniczo-fizyczną staraliśmy się wyposażyć w najnowocześniejszy sprzęt, który pomoże naszym uczniom w poznawaniu tych przedmiotów.

      W tym miejscu chciałabym podziękować naszemu nauczycielowi przyrody panu Wojciechowi Weissowi, za piękne projekty oraz współpracę w aranżacji pomieszczeń.

      Mam nadzieję, że efekt zadowoli zarówno uczniów jak i rodziców i nauczycieli, a nowe pomieszczenia staną się kolejną wizytówką naszej szkoły.

      Hanna Drapiewska
      wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 1
      im. J.Korczaka w Komornikach

    • Podręczniki
     • Podręczniki

     • Spis podręczników I wyprawki dla najmłodszych klas znajdują się w górnej zakładce OGŁOSZENIA/DOMUMENTY