• Powitanie wiosny w oddziale przedszkolnym

• 26.03.2023 22:18
            • 21 marca to dzień bardzo wyczekiwany przez wszystkie dzieci zarówno te młodsze jaki i te starsze. W oddziale przedszkolnym „Pierwszy dzień wiosny” rozpoczęliśmy od rozmów na temat nowej pory roku oraz od wesołych zabaw przy muzyce, a nasi uczniowie przygotowali kolorowe, kwieciste opaski które ozdobiły ich głowy. Uśmiechnięci, ze śpiewem na ustach wyszliśmy do naszego szkolnego ogrodu przywitać wiosnę. Na powitanie tak oczekiwanej pory roku dzieci ozdobiły płot oraz ławki kolorowymi paskami z bibuły. Mamy nadzieję, że dzięki zaangażowaniu najmłodszych uczniów naszej szkoły wiosna zawita u nas na dobre.

Wychowawcy oddziału przedszkolnego

• Warsztaty dla sześciolatków- Bezpieczne wakacje

• 22.06.2022 14:27
            • W ramach innowacji pedagogicznej „Pierwsza pomoc przedmedyczna- pomagam od najmłodszych lat” 8 czerwca w oddziale zerówkowym odbyła się druga część warsztatów.

Zajęcia poprowadził pan Piotr Zagajewski -instruktor pływania i ratownictwa WOPR, właściciel kompleksu Aquapos, wraz z panią asystentką.

• Warsztaty plastyczne w oddziale przedszkolnym „Świąteczne inspiracje”

• 12.04.2022 17:21
            • Święta Wielkanocne to bardzo radosny czas, na który z utęsknieniem czekają wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli. Okres przedświąteczny do doskonały moment na wykonanie własnoręcznie zrobionych ozdób świątecznych. W oddziale przedszkolnym postanowiliśmy połączyć przyjemne z pożytecznym i zaprosiliśmy dzieci i ich Rodziców na warsztaty plastyczne „Świąteczne inspiracje”, z których dochód przeznaczyliśmy na pomoc walczącej Ukrainie.
            • Szpikowa paczka - podziękowanie

• 04.01.2022 19:08
            • W tym roku oddział przedszkolny dołączył do zbiórki „Szpikowa paczka” organizowanej przez Drużynę Szpiku. Zbieraliśmy rzeczy dla osób chorych na nowotwory krwi. Chcielibyśmy bardzo podziękować dzieciom i rodzicom za tak chętny udział w akcji. Zebrane rzeczy zostały przekazane Drużynie Szpiku, skąd dalej trafiły do potrzebujących.

Raz jeszcze dziękujemy za okazane serce!

Wychowawcy Oddziału Przedszkolnego