• Spotkanie ze Strażakami

• 04.06.2023 00:45
            • W piątek 26 maja dzieci z zerówek spotkały się z Panami ze Straży Pożarnej w Plewiskach. Strażacy zaprezentowali jeden z najnowszych wozów strażackich.
            • Uroczysty apel z okazji Świąt Majowych

• 29.04.2023 20:29
            • W piątek 28 kwietnia 2023 roku w oddziale przedszkolnym naszej szkoły odbył się uroczysty apel z okazji Święta Flagi oraz Konstytucji 3 Maja. Przygotowując się do tego
            • „Wiosenne warsztaty- świąteczne inspiracje” w oddziale przedszkolnym

• 26.03.2023 22:23
            • 23 marca w oddziale przedszkolnym odbyły się warsztaty plastyczno-techniczne pt. „Wiosenne warsztaty - świąteczne inspiracje”. Na naszym popołudniowym spotkaniu dzieci z pomocą rodziców i pod czujnym okiem nauczycieli, przygotowały kilka świątecznych ozdób. Każdy uczeń zabrał ze sobą do domu wiosenny wianuszek, kolorowego kurczaka i wesołe zajączki. Do wykonania prac zostały użyte różnorodne materiały plastyczne (sfinansowane przez rodziców) oraz wykorzystana wielka kreatywność całej rodziny.

Spotkanie było świetną okazją dla Rodziców do zobaczenia swoich pociech podczas zajęć, dzieci zaś spędziły miły i bezcenny czas ze swoimi bliskimi.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za przybycie oraz miło spędzony czas.

Wychowawczynie oddziału przedszkolnego