• Powitanie wiosny w oddziale przedszkolnym

• 26.03.2023 22:18
          • 21 marca to dzień bardzo wyczekiwany przez wszystkie dzieci zarówno te młodsze jaki i te starsze. W oddziale przedszkolnym „Pierwszy dzień wiosny” rozpoczęliśmy od rozmów na temat nowej pory roku oraz od wesołych zabaw przy muzyce, a nasi uczniowie przygotowali kolorowe, kwieciste opaski które ozdobiły ich głowy. Uśmiechnięci, ze śpiewem na ustach wyszliśmy do naszego szkolnego ogrodu przywitać wiosnę. Na powitanie tak oczekiwanej pory roku dzieci ozdobiły płot oraz ławki kolorowymi paskami z bibuły. Mamy nadzieję, że dzięki zaangażowaniu najmłodszych uczniów naszej szkoły wiosna zawita u nas na dobre.

Wychowawcy oddziału przedszkolnego

Wychowawcy oddziału przedszkolnego