• Konkurs Piosenki Świątecznej

• 03.01.2022 20:42
            • Okres przedświąteczny w oddziale przedszkolnym SP1 im J. Korczaka w Komornikach upływał w świątecznym klimacie. Jednym z podjętych przez nas działań był konkurs piosenki świątecznej, który odbył się dnia 16.12.2021r. W konkursie wzięło udział 7 solistów oraz 1 duet.

• 30.11.2021 14:37
            • 25 listopada, podczas obchodów Święta Pluszowego Misia, został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Mój przyjaciel Miś”.

• Wrzesień w oddziale przedszkolnym

• 27.10.2021 22:00
            • Pierwszy miesiąc nauki w szkole - w zerówce już minął. Oprócz zajęć dydaktyczno-wychowawczych dzieci miały okazję uczestniczyć w różnych ciekawych wydarzeniach
              i aktywnościach związanych z tematyką miesiąca września.
            • Konkurs plastyczny - Jesienny parasol

• 24.10.2021 16:26
            • Dnia 15 października został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. „Jesienny parasol”, którego celem było: zdobycie doświadczenia w zakresie twórczości plastycznej, rozwijanie wyobraźni i pomysłowości oraz umożliwienie dzieciom prezentacji własnych dokonań twórczych.