• Warsztaty plastyczne w oddziale przedszkolnym „Świąteczne inspiracje”

• 12.04.2022 17:21
          • Święta Wielkanocne to bardzo radosny czas, na który z utęsknieniem czekają wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli. Okres przedświąteczny do doskonały moment na wykonanie własnoręcznie zrobionych ozdób świątecznych. W oddziale przedszkolnym postanowiliśmy połączyć przyjemne z pożytecznym i zaprosiliśmy dzieci i ich Rodziców na warsztaty plastyczne „Świąteczne inspiracje”, z których dochód przeznaczyliśmy na pomoc walczącej Ukrainie.
          • 6 kwietnia, sale oddziału przedszkolnego zamieniły się w pracownie plastyczno-techniczne, zarówno dzieci jak i rodzice, także dziadkowie z wielkim zapałem wykonywali ozdoby świąteczne według wskazówek nauczycielek. Dzieci z pomocą swoich Rodziców wykonywali barwne pisanki, wesołe zajączki oraz wianki wielkanocne, wszystko to przy użyciu różnorodnych materiałów plastycznych i ogromnej kreatywnościJ

Spotkanie było świetną okazją dla Rodziców do zobaczenia swoich pociech podczas zajęć, dzieci zaś spędziły miły i bezcenny czas ze swoimi bliskimi. Podczas warsztatów udało nam się zebrać 660 zł!. Kwota ta, zasiliła konto Polskiej Akcji Humanitarnej - Ukraina.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za przybycie, miło spędzony czas i przede wszystkim za wsparcie finansowe przyjaciół z Ukrainy.

Zespół wychowania przedszkolnego.