• Konkurs Piosenki Świątecznej

• 03.01.2022 20:42
          • Okres przedświąteczny w oddziale przedszkolnym SP1 im J. Korczaka w Komornikach upływał w świątecznym klimacie. Jednym z podjętych przez nas działań był konkurs piosenki świątecznej, który odbył się dnia 16.12.2021r. W konkursie wzięło udział 7 solistów oraz 1 duet.

• Wspomniany konkurs był dużym wyzwaniem dla uczniów, ponieważ śpiewanie na żywo przed jury oraz publicznością- dziećmi z oddziału przedszkolnego, z mikrofonem to trudne oraz stresujące wydarzenie. Z powodu kwarantanny jednej z klas, jedna uczennica zaśpiewała za pośrednictwem aplikacji Teams.

Uczniowie przygotowali wspaniałe piosenki i piękne kreacje. Występy przerodziły się we wspólne śpiewanie, oklaski i radość w świątecznym klimacie. Mogliśmy usłyszeć piosenki takie jak: „Bosy pastuszek”, „Świeć gwiazdeczko”, „A za rogiem” czy „Pada Śnieg”.

Jury wyłoniło zwycięzców:

I miejsce- Basia Nowaczyk z klasy 0a

II miejsce- Ania Jakubowska z klasy 0c

III miejsce ex aequo- Franek Najderek z klasy 0a oraz duet Julia Januchowska oraz Maja Szeszuła z klasy 0c

Gratulujemy wszystkim odważnym, którzy wzięli udział.

Wychowawczynie oddziału przedszkolnego

Świąteczny Konkurs Piosenki Świąteczny Konkurs Piosenki Świąteczny Konkurs Piosenki

Konkurs Piosenki Konkurs Piosenki Konkurs Piosenki