Uprzejmie informujemy, iż od dnia 1 marca 2019 roku do dnia 15 marca 2019 roku odbędzie się rekrutacja do oddziałów przedszkolnych oraz klas pierwszych w Szkole Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Komornikach. Szczególy w zakładce REKRUTACJA 2019/2020.
100. rocznica Powstania Wielkopolskiego
„Czy rok 1918 oznaczał wolność dla całego kraju? Czy Wielkopolska była wolna?” Na te pytania poszukiwali odpowiedzi uczniowie naszej szkoły w poniedziałek 18 lutego 2019 roku. W setną rocznicę podpisania rozejmu w Trewirze zorganizowaliśmy obchody jakże ważnego dla wszystkich Wielkopolan święta.
Uczniowie klas 5-7 przypomnieli koleżankom i kolegom, że przełom 1918 i 1919 roku w naszym regionie nie był spokojny, a walka o włączenie Wielkopolski w granice odradzającego się państwa była trudna. Młodzież zaprezentowała historię pewnej rodziny, aktywnie biorącej udział w Powstaniu, na tle najważniejszych momentów tegoż zrywu niepodległościowego.
Narratorki, podsumowując zaprezentowane wydarzenia, poprosiły społeczność szkolną o poszukiwanie podobnych historii we własnych rodzinach, bo przecież bohaterowie to nie tylko generałowie, politycy, elity – to również ten przysłowiowy Kowalski, który całym sercem wierzył w to, o co walczył. zdjęcia
Jakub Podlewski
zdjęcia: R. Janiszewska
Dni Bezpiecznego Internetu w klasach 0
Dnia 6 lutego 2019 obchodziliśmy Dni Bezpiecznego Internetu (DBI). W oddziałach przedszkolnych klasy „O”, zostały wprowadzone w tematykę tych obchodów, na stosownym do wieku poziomie.
Nauczyciele przeprowadzili z dziećmi pogadanki, odpowiadali na pytania oraz wskazywali jak zachować się podczas korzystania z dostępu do Internetu. Zaprezentowano dzieciom filmiki animowane dostępne na stronie sieciaki.pl, które w sposób obrazowy przedstawiały czyhające zagrożenia. Wszyscy uczestnicy wyrażali zaciekawienie i znajomość podejmowanego tematu. Uczniowie wykonali również prace plastyczne inspirowane zajęciami.
DBI wśród najmłodszych to wydarzenie, które uczula na bezpieczeństwo, uwrażliwia, uczy ich czujności i podejmowania rozmów, kiedy coś wzbudza ich zaniepokojenie.
Organizator:
Dorota Drożdżyńska
Świat złudzeń
W środę gościliśmy w naszej szkole prawdziwego iluzjonistę! Dzieci wzięły udział w pokazie, podczas którego supełki się rozwiązywały, monety znikały, a kolorowe chustki wrzucone do tajemniczego woreczka same się związywały! Pan iluzjonista wyciągał też monety albo chustki z cudzej kieszeni, spod bluzki, a nawet zza ucha.
Poznaliśmy też kilka sztuczek, które teraz cierpliwie trzeba ćwiczyć, aby dojść do perfekcji. Bo nie sztuką jest powiedzieć „To łatwe, ja wiem, jak to zrobić!” . Aby zrobić prawdziwą magiczną sztuczkę, trzeba długo i cierpliwie ćwiczyć przed lustrem. Potrzebne są też odpowiednie rekwizyty, kostium, a nawet muzyka. Nie można też zapomnieć o użyciu tajemniczego zaklęcia, a wszystko się uda. Sprawdźcie sami! zdjęcia
Iwona Chruściel
Podczas wywiadu wszystko może się przytrafić :)
Włączasz telewizor i z przyjemnością oglądasz wywiad z Twoim ulubionym aktorem lub z naukowcem. Myślisz – jak on interesująco mówi, jak potrafi zaciekawić nauką, sztuką …Ale czy zastanowiłeś się kiedyś, jak to wygląda z drugiej strony? Ile pracy kosztowało dziennikarza, aby osiągnąć taki efekt? Uczniowie podczas zajęć medialnych próbowali znaleźć odpowiedzi na te pytania. Metodą prób i błędów przeprowadzali i nagrywali wywiady. Chcielibyśmy przedstawić Państwu wywiad z wyjątkową osobą :). W rolach głównych: Lena Łubianka i Sylwia Michalak, operator kamery: Wiktoria Masłowska.
Koło Młodego Melomana zaprasza
do Auli Uniwersyteckiej w Poznaniu
w sobotę, 23 lutego 2019r., godz. 11:00- 12:00
SWING, SWING- I love Sinatra
Natalia Świerczyńska – śpiew, prowadzenie
Dawid Kostka – gitara
Mateusz Urbaniak – fortepian
Wojciech Judkowiak – kontrabas
Sebastian Skrzypek – perkusja
Tomasz Orłowski – trąbka
Dawid Tokłowicz – saksofon
Karol Wieczorek – saksofon
Piotr Banyś – PuzonZbiórka o godz. 10.30 przed aulą, dojazd własny, koszt wejściówki: 15 zł.
Formularz zgody na udział w koncercie do odebrania w portierni lub tutaj:
Wpłaty w podpisanej kopercie prosimy składać w portierni
do CZWARTKU, 21 lutego.
Zapraszamy rodziców do udziału w koncercie.
Opiekunki KMM: Dorota Błaszczyk, Iwona Chruściel
Koło Młodego Melomana
zaprasza
na sobotnie koncerty
Pro Sinfoniki
do Auli Uniwersyteckiej w Poznaniu
Koncerty odbywają się raz w miesiącu. Jesteśmy na nich obecne i sprawujemy opiekę nad dziećmi.
Zapraszamy rodziców do udziału w koncertach.
Dorota Błaszczyk, Iwona Chruściel
BEZPIECZNIE KORZYSTAM Z INTERNETU
5 lutego 2019 r. obchodzimy w Polsce Dzień Bezpiecznego Internetu pod hasłem ,,Działajmy razem”.
W ramach obchodów uczniowie klas 1-3 pracowali metodą projektu. Jego celem był wzrost świadomości uczniów, rodziców i nauczycieli na temat negatywnych konsekwencji związanych z Internetem. Uczniowie uczyli się mądrego i bezpiecznego korzystania z Internetu, wyrabiali odpowiednie nawyki korzystania z komputera i Internetu, uświadamiali sobie potrzebę ochrony prywatności, dowiedzieli się, co to jest cyberprzemoc i gdzie szukać pomocy.
Uczniowie spotkali się z policjantem, który przypomniał o zasadach bezpiecznego spędzania czasu wolnego oraz bezpiecznego korzystania z Internetu. Realizowali tematykę w ramach projektu Akademii Bezpiecznego Puchatka, a następnie przystąpili do rozwiązania Ogólnopolskiego Testu Bezpieczeństwa. Obejrzeli również prezentacje filmów edukacyjnych o cyberprzemocy. Przygotowali plakaty na konkurs plastyczny „Bezpiecznie korzystam z Internetu”, który był podsumowaniem wiedzy dotyczącej bezpiecznego korzystania z Internetu oraz okazją do prezentacji plastycznych uzdolnień uczniów. W szkole wyeksponowano gazetki tematyczne i prace plastyczne uczniów.
Podczas szkolnego apelu pani dyrektor Bożena Czaińska podsumowała projekt oraz wręczyła dyplomy laureatom konkursu plastycznego.
ZDJĘCIA
Koordynatorzy
WYNIKI KONKURSU „BEZPIECZNIE KORZYSTAM Z INTERNETU”
Klasy I
I miejsce – Natalia Szymczak
II miejsce – Piotr Smarsz, Paweł Smarsz, Bernadeta Szymańska
III miejsce – Szymon Grzonka, Piotr Gładysiak, Julia Pawłowska
Wyróżnienia:
Alicja Wojtów, Szymon Daniel, Zofia Plenzler, Mikołaj Glinkowski, Aleksandra Marciniak, Natalia Tomkowiak
Klasy II
I miejsce – Nikodem Lokke
II miejsce – Julia Belak, Adrianna Czerwińska, Ignacy Owczarek
III miejsce – Igor Marcinkaniec
Wyróżnienia:
Kacper Bożek, Hubert Chmielewski, Alan Drzewiecki, Anna Hamrol, Lidia Jakubowska, Marcel Makowski, Ksawery Nowak
Organizatorki konkursu plastycznego:
Dorota Błaszczyk, Katarzyna Proch, Hanna Woźniak
Ziemia Komornicka, konkurs dla klas II i III.
XIII Międzyszkolny Konkurs Regionalny
pt. „Ziemia Komornicka moja Mała Ojczyzna” dla uczniów klas II i III
Organizator: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Komornikach
Termin etapu międzyszkolnego: 6 marca 2019 r. godz. 11.00
Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Komornikach, sala 255
Cele :
- poszerzenie wiedzy o gminie Komorniki, ukazanie jej uroków,
- kształtowanie tożsamości regionalnej,
- rozwijanie zainteresowań,
- prezentowanie wiedzy i umiejętności na forum szkoły i szkół naszej gminy,
- wdrażanie do koleżeńskiego współzawodnictwa.
Zakres wiadomości:
gwara komornicka, symbole gminy, położenie, układ administracyjny gminy, rzeki, jeziora, zabytki, muzea, kompleksy leśne, władze gminy, ważne postaci w życiu gminy, miejsca pamięci, ogólne wiadomości o Poznaniu – stolicy powiatu i województwa, miejsca upamiętniające udział mieszkańców gminy w Powstaniu Wielkopolskim.
Proponowane źródła informacji:
folder Gminy Komorniki dostępny na stronie www.komorniki.pl oraz folder TPZK tamże, „Gwara Komornicka” S. Nowak, „Historia Gminy Komorniki” Z. Boras, foldery „Spacer po Komornikach” B. Fiedler, „Nurtem Wirynki” (www.spkomorniki.pl) i inne dostępne publikacje.
Etap I wewnątrzszkolny
W konkursie mogą brać udział wszyscy chętni uczniowie z klas 2 i 3. Wychowawca przekazuje listę uczestników organizatorom
do dnia 25 lutego 2019 r.
Test o Gminie Komorniki
Uczniowie rozwiązują test złożony z 14 pytań zamkniętych. W każdym pytaniu możliwa jest jedna, dwie lub trzy poprawne odpowiedzi. Za każdą poprawnie wybraną odpowiedź, uczeń otrzymuje 1 punkt.
Troje uczniów spośród wszystkich klas 2 i 3, którzy osiągnęli najwyższe wyniki na teście, bierze udział w etapie międzyszkolnym tworząc grupę konkursową.
Jeżeli więcej uczniów zdobędzie taką samą liczbę punktów, organizatorzy konkursu przygotowali dogrywkę- krzyżówkę tematyczną. Dziewięć haseł krzyżówki to
9 punktów. Dogrywka odbędzie się 27 lutego.
Nagrodą w konkursie szkolnym jest dyplom, zamieszczenie nazwisk zwycięzców na internetowej stronie szkoły oraz udział w etapie międzyszkolnym.
Etap II międzyszkolny 6 marca 2019 r.(środa) o godz. 11.00, sala nr 255.
Do II etapu zakwalifikują się szkolni finaliści, którzy spełnili kryteria konkursowe.
Proponujemy dwie formy konkursowe: grupową i indywidualną o tytuł „Regionalisty roku 2019”.
Dla wszystkich uczestników finału przygotowano dyplomy i atrakcyjne nagrody.
Zapraszamy.
Organizatorki konkursu:
Dorota Błaszczyk, Renata Janiszewska, Paulina Perz-Szydłowska, Katarzyna Proch
NIESKUTECZNE „ZALOTY” ŻUKA DO BIEDRONKI, CZYLI WALENTYNKI Z WIERSZAMI JANA BRZECHWY
14 lutego obchodziliśmy w naszej szkole święto zakochanych. Walentynki to ciekawy sposób na rozgrzanie serc w czasie zimy. W ten szczególny dzień warto starannie przygotować coś wyjątkowego. Już od rana w naszej szkole dało się odczuć walentynkowy nastrój. Zespół teatralny zaprezentował szkolnej publiczności przedstawienie zainspirowane wierszami Jana Brzechwy, a Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Dzień ten uczniowie i nauczyciele spędzili w atmosferze wzajemnej sympatii.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. album
Ewelina Krzysztoń, Katarzyna Trafas
DRZWI OTWARTE
Wykłady na Uniwersytecie Ekonomicznym w ramach Międzyszkolnego Konkursu "Ekonomiczny klucz do przyszłości"
W trakcie przygotowań do wewnątrzszkolnej i międzyszkolnej rywalizacji uczniowie zostali zaproszeni do odwiedzenia Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i wzięcia udziału w specjalnie dla nich przygotowanych wykładach:
Wykład 1:
"Przyszłość pieniądza", prowadzący - dr hab. Paweł Marszałek, prof. nadzw. UEP
Wykład 2:
"Neuromarketing - klucz do umysłu konsumenta?", prowadzący - dr Marcin Lewicki
W każdym z wykładów wzięło udział 20 naszych uczniów. Uczniowie mieli możliwość poznania zagadnień dotyczących pieniądza oraz dowiedzieli się, jak firmy sprawdzają czy dana reklama przyniesie oczekiwane korzyści. zdjęcia
nauczyciele matematyki
II Gala "Mistrzów Sportu" w auli AWF Poznań
15 stycznia 2019 r. w auli AWF w Poznaniu odbyła się II Gala „Mistrzów Sportu”, kończąca plebiscyt o tej samie nazwa. Na scenie pojawili się laureaci konkursu w sześciu kategoriach.
Głos Wielkopolski
„ Plebiscyt „Głosu Wielkopolskiego” toczył się pod patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Laureaci na etapie powiatowym i wojewódzkim odebrali pamiątkowe medale oraz list gratulacyjny, podpisany przez prezesa PKOl. Zwycięzcy konkursu odebrali też inne cenne nagrody.
Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostali: Junior roku - dziewczęta: Oliwia Draszczyk (Akademia Piłkarska Reissa, piłka nożna) - 2330 głosów Junior roku - chłopcy: Daniel Pawlaczyk (Sokół Kleczew, piłka nożna) - 3217 głosów Sportowiec roku - kobiety: Małgorzata Kochańska-Lizewicz (Sparta Oborniki, piłka ręczna) - 1045 głosów Sportowiec roku - mężczyźni: Damian Kaczmarek (AZS Poznań, lekka atletyka) - 2403 głosy Trener roku: Sebastian Jakrzewski (UKS Dębiec Poznań, judo) - 2076 głosów Drużyna roku: Olimpia Koło (rocznik 2007/2008, piłka nożna) - 1682 głosy.
– Dla mnie to trochę taki powrót sentymentalny, bo 21 lat temu z tego samego miejsca odbierałem dyplom ukończenia studiów na AWF. To na pewno wzruszająca chwila, a przecież takie same emocje albo większe będę przeżywał na Wielkim Balu Sportowca – tłumaczył Sebastian Jakrzewski, trener i prezes judoków z UKS Dębiec Poznań, który odebrał główną nagrodę z rąk Joanny Matuszewskiej z BP Itaka i Marka Rodwalda, prezesa Polska Press w Poznaniu.”Angelika Włodarczak
ZAPROSZENIE do SPnr 2 dnia 13.02.2019r ŚRODA
Szanowni Rodzice
Ze względu na potrzebę przyspieszenia spotkania w ramach „Drzwi otwartych” w Szkole Podstawowe nr 2 w Komornikach, dość niefortunnie wybraliśmy 14.02.br. na to wydarzenie. Wielu z Państwa świętuje w szczególny sposób ten dzień – Walentynki, co uniemożliwia przyjście do nas z wizytą. Zdecydowaliśmy się w tej sytuacji na zmianę terminu na nieco wcześniejszy, tzn. 13.02.br., godz. 18:00.
Bardzo gorąco przepraszam za wprowadzoną zmianę.
Liczymy na Państwa obecność na spotkaniu 13.02. br. w Szkole Podstawowej nr 2 im. Edwarda hr. Raczyńskiego w Komornikach.
Dyrektor
Barbara Koralewska-Idzikowska
Warsztaty Pizzy
Dnia 6 i 8 lutego uczniowie oddziału przedszkolnego wzięli udział w warsztatach kulinarnych w Pizzerii Armando. W czasie spotkania dowiedzieli się w jaki sposób przygotowuje się pizzę opartą na tradycyjnej, włoskiej recepturze. Pod okiem specjalisty uczniowie skomponowali swoje autorskie pizze, które po wypieczeniu skonsumowali z wielkim apetytem.
M. Bocian, J.Murkowska, K.Nowak, M.Ratajczak
Zapraszamy na wywiadówkę śródroczną
Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców i Opekunów uczniów na wywiadówkę śródroczną, podsumowującą pracę uczniów w pierwszym półroczu, która odbędzie się 5 lutego 2019r /wtorek/ wegług poniższego harmonogramu: kl. 0 - II godz. 18:00 kl. III - VII godz. 19:30.
I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE KOLĘD I PASTORAŁEK O "ZŁOTĄ NUTKĘ"
dla naszej uczennicy Zuzanny Talkowskiej
Z radością informujemy o wspaniałym wydarzeniu dotyczącej Zuzi Talkowskiej z klasy 4F. Zuzia 5 stycznia reprezentowała naszą szkołę w Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek o "Złotą Nutkę", który odbył się w Poznaniu w klubie Raszyn, w którym zajęła I miejsce !!!. Jest to kolejny ogromny sukces wokalny naszej uczennicy. Gratulujemy serdecznie Zuzi jak i rodzicom i życzymy kolejnych wielkich sukcesów.
Dzień Babci i Dziadka w Domu Pomocy Społecznej w Lisówkach
30 stycznia 2019 r. najmłodsi uczniowie naszej szkoły po raz kolejny odwiedzili mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Lisówkach.
Okazją do spotkania był obchodzony niedawno Dzień Babci i Dzień Dziadka oraz miesiąc styczeń, czyli czas do życzeń.
Dzieci złożyły seniorom świąteczne i noworoczne życzenia.
W prezencie, uczniowie przygotowali dla przyjaciół z Lisówek wesoły program artystyczny.
Dziewczynki z kółka flażoletowego ,,Tęczowe Nutki” zaśpiewały i zagrały piosenki o babci i dziadku oraz zimowe piosenki.
Dzieci zaprezentowały się też w wesołych tańcach ludowych i nowoczesnych.
Dużo radości dostarczyli seniorom aktorzy z kółka teatralnego klas II.
Wystąpili z barwnym i zabawnym przedstawieniem: ,, Cyrk”.
Najmłodsi, pierwszoklasiści wspaniale zaśpiewali swoje ulubione piosenki.
Na koniec prezentacji Zosia Chudziak przedstawiła piękny wiersz dla seniorów.
Wszyscy mali artyści dostarczyli ,,babciom i dziadkom” niezapomnianych wrażeń.
Po zakończonych występach dzieci obdarowały seniorów laurkami i słodkimi upominkami.
Uśmiechy i łzy szczęścia płynące z oczu starszych były dla naszych uczniów najlepszym podziękowaniem.
Spotkanie łączące pokolenia dostarczyło dużo radości seniorom i dzieciom.
organizatorki:
D. Błaszczyk, I. Jankowiak, M. Woźniak
Nowy harmonogram wydawania obiadów
od 01.02.2019 r.
TURA 1
11.45 KLASY: 1b ,1d,1e , 1f,1h,3a,3b
TURA 2
12.10 KLASY: 2f , 2h , oddział przedszkolny
TURA 3
12.40 KLASY : 4-7
TURA 4
13.15 KLASY : 2g, oddział przedszkolny , 2h (śr)
TURA 5
13.45 KLASY : 1c , 2d , 2e, 2c , 2b ( wt)
TURA 6
14.10 KLASY : 1a ( po) ,1g ,2a
TURA 7
14.40 KLASY: 1a,2b,2e ( czw) , 3c
Laureaci Gminnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek 2019
Przepiękny występ naszych uczniów. Kilka godzin wspaniałych przeżyć artystycznych. W niedzielę, 13 stycznia 2019 r. w Domu Kultury „Koźlak” w Chomęcicach było tłoczno, gwarno i radośnie. Podziwialiśmy utalentowane przedszkolaki i uczniów, występujących na Gminnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek. Wysoki poziom konkursu budowali również nasi uczniowie, finaliści szkolnego Konkursu Piosenki Świątecznej. Wszyscy pięknie przygotowali się do występu. Zaprezentowali swoje muzyczne uzdolnienia i pasje, za które zostali obdarowani nagrodami. Pan Jan Broda, wójt Gminy Komorniki dziękował nauczycielom i rodzicom za tak wyśmienite przygotowanie dzieci do występu. Nasi uczniowie zdobyli trzy pierwsze, cztery trzecie i dwa czwarte miejsca. Jesteśmy z nich bardzo dumni. zdjęcia
Dziękujemy rodzicom za wspólnie spędzony niedzielny czas.
Miło doświadczyć, iż z radością występują na scenie i nadal rozwijają swoje zainteresowania muzyczne.
I miejsce
- Maja Bazan, kl. IV d „To dla nas przyszedłeś na świat”
- zespół z klasy I c: Filip Dąbrowicz, Mikołaj Glinkowski, Lena Ignaczak, Ewa Juzwa, Zosia Plenzler, Paweł Smarsz, Piotr Smarsz, Tomek Szulczyk, Bernadeta Szymańska, Natalia Tomkowiak „ Gore Gwiazda Jezusowi”
- zespól z klasy Vc: Magdalena Michałowska i Eliza Mieloch „Pójdźmy wszyscy do stajenki”
III miejsce
solistki:
- Zofia Płaczkowska, 0d
- Amelia Bursztyńska, kl. I g „Święty Mikołaj”
- Hania Kasprzak, kl. II c „Grudniowe noce”
- zespół z klasy II c :Hania Kasprzak, Marianna Kaźmierczak, Weronika Przybyła, Weronika Dziemidowicz, Zuzia Frąckowiak, Zuzia Michalik, Olek Dąbrowicz, Nikodem Lokke, Piotr Ochniak-Widerski „Grudniowe noce”
IV miejsce
soliści:
- Zosia Plenzler „Skrzypi wóz”
- Bartek Janaś „Skrzypi wóz”
Serdecznie gratulujemy!
Koordynatorzy konkursu: Dorota Błaszczyk, Iwona Chruściel, Radosław Lubkowski
Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu ALFIK MATEMATYCZNY
Ogólnopolski Konkurs ALFIK MATEMATYCZNY 2018 odbył się 21 listopada 2018 w naszej szkole. Przystąpiło do niego 31 uczniów z klas 2 i 3 oraz 67 uczniów z klas 4-7. Alfik Matematyczny to popularny ogólnopolski konkurs matematyczny znany od 21 lat. Jego celem jest promocja uzdolnionej matematycznie młodzieży oraz rozwijanie zainteresowania uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych nauką matematyki i przedmiotów ścisłych poprzez stworzenie im możliwości do intelektualnego współzawodnictwa z rówieśnikami. Zadania konkursowe nie wymagały dużej wiedzy szkolnej, raczej sprytu, wyobraźni i logicznego kojarzenia faktów. Udział w Alfiku Matematycznym był znakomitą okazją do pobudzenia aktywności uczniów, rozwoju umiejętności twórczego myślenia, samodyscypliny oraz automotywacji do pracy i nauki. Pozwolił on również zdiagnozować potencjał zdolności matematycznych i zaangażowanie uczniów we własną edukację. Aby uzyskać w konkursie wynik bardzo dobry, nagrodzeni uczniowie musieli zdobyć powyżej 80% możliwych punktów. Wynik dobry to co najmniej 75% ogólnej liczby punktów.
Klasy 2-3
Siódme miejsce w województwie – klasa 2
Maksymilian Lisiecki – dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku
Siódme miejsce w województwie – klasa 3
Mikołaj Daroch - dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku
Klasy 4-7
Czwarte miejsce w województwie klasa 5
Piotr Dymek - dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku
Siódme miejsce w województwie – klasa 5
Jan Dymek - dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku
Stanisław Dymek - dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku
Szóste miejsce w województwie – klasa 6
Mateusz Suliga - dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku
Bardzo dobry wynik w konkursie uzyskali :
Mariusz Waczyński kl.6
Agata Jarzembowska kl.6
Dobry wynik w konkursie uzyskali:
Franciszek Szymbarewicz kl. 6
Maja Jelitto kl.6
Ósme miejsce w województwie – klasa 7
Mateusz Dymek
Serdecznie gratulujemy!
Dorota Błaszczyk, Agata Szczepańska, Agnieszka Gałek,
Elżbieta Gęsior, Joanna Łukomska-Gill, Katarzyna Kłos-Regulska
Archiwum Aktualności