• „Herbatka dla Babci i Dziadka”

• 29.03.2024 20:22
          • 14 listopada obchodzimy Dzień Seniora. Od kilkunastu lat uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Komornikach odwiedzają Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Lisówkach. Tam w ramach SPOTKAŃ ŁĄCZĄCYCH POKOLENIA dzieci recytują, śpiewają, grają i tańczą. Nasze odwiedziny zawsze poprawiają nastrój Mieszkańcom, którzy bardzo na nie czekają.
          • W tym roku (2023) również pamiętaliśmy o naszych przyszywanych Babciach i Dziadkach z DPS. Zarówno uczniowie jak i ich rodzice przyłączyli się w tym roku do akcji „Herbatka dla babci i dziadka”. Ofiarowane przez społeczność szkolną herbaty i herbatki zostały już przekazane i z pewnością będą ważnym wsparciem dla Mieszkańców podczas długich jesiennych wieczorów.

Pan Robert Leszczak dyrektor DPS w Lisówkach serdecznie podziękował za dary i docenił naszą wieloletnią współpracę. A my bardzo, bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do naszej akcji!

Organizatorki: D.Błaszczyk, I.Chruściel, I.Jankowiak, A.Kurek, M.Woźniak