• Apel z okazji Święta Niepodległości

• 29.03.2024 20:39
            • Dnia 10 listopada w Szkole Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Komornikach odbył się apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości. W uroczystości wzięli udział uczniowie klas 1-3.
            • „Herbatka dla Babci i Dziadka”

• 29.03.2024 20:22
            • 14 listopada obchodzimy Dzień Seniora. Od kilkunastu lat uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Komornikach odwiedzają Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Lisówkach. Tam w ramach SPOTKAŃ ŁĄCZĄCYCH POKOLENIA dzieci recytują, śpiewają, grają i tańczą. Nasze odwiedziny zawsze poprawiają nastrój Mieszkańcom, którzy bardzo na nie czekają.
            • XII Regionalny Dziecięcy Przegląd Pieśni Ludowej „Kukułeczka”

• 29.03.2024 20:18
            • 17 listopada w Szkole Podstawowej w Tulcach odbył się niezwykły Konkurs Pieśni Ludowej organizowany przez Stowarzyszenie Sympatyków Kultury Ludowej. Wzięło w nim udział 49 solistów i zespołów z Czapur, Środy Wielkopolskiej, Grodziska Wlkp, Poznania, Iłówca, Kuczkowa, Leszna, Liskowa, Jerzykowa, Tulec, Swarzędza, Rogalinka i Komornik. Naszą szkołę reprezentował zespół wokalno-instrumentalny „Tęczowe Nutki” oraz dwie solistki z kl. 3 b, Maja i Kornelia.
            • Kolorowy Dzień Patrona

• 29.03.2024 20:12
            • 12 października 2023 roku kolejny raz świętowaliśmy w naszej szkole uroczystość – Kolorowy Dzień Patrona Szkoły – Janusza Korczaka oraz Dzień Edukacji Narodowej.