• Dzień Babci i Dziadka

Z tej okazji dzieci z naszej szkoły odwiedziły 17 stycznia 2024 r. seniorów w DPS w Lisówkach. Tęczowe Nutki grały, śpiewały i tańczyły , dzieci z kółka teatralnego pokazały przedstawienie pt. "Cyrk", a Julka z kl. 3 e przepięknie zaśpiewała . Nasi przyszywani dziadkowie zostali potem obdarowani słodyczami i laurkami. Było jak zwykle wzruszająco i magicznie. Wszystkiego najlepszego!

Iwona Chruściel, Dorota Błaszczyk, Małgorzata Woźniak

Wspaniały Koncert Noworoczny 2024

23.01.2024 r. w naszej szkole miało miejsce niezwykłe wydarzenie, a był nim Koncert Noworoczny. Licznie przybyli goście mieli okazję wysłuchać i zobaczyć występy wyjątkowo zdolnych artystów. Kolędy, pastorałki, wiersze, a nawet układy taneczne zrobiły na wszystkich ogromne wrażenie. Nasze Tęczowe Nutki prowadzone przez panią Dorotę Błaszczyk wspólnie z panią Iwoną Chruściel, zespół taneczny pani Marty Maciejewskiej oraz Chór Feeling pod dyrekcją pana Radosława Lubkowskiego wspólnie z solistami i i instrumentami stworzyli wspaniały spektakl muzyczny, który zakończył się owacją na stojąco i bisem. Już w przyszłym roku zapraszamy na kolejną edycję koncertu.

Dorota Błaszczyk, Iwona Chruściel, Radosław Lubkowski