• Maj jest bogaty w świąteczne daty

• 29.03.2024 19:59
            • Z okazji świąt majowych, w dniu 28.04.2023r. uczniowie z klas 1 – 3 uczestniczyli w szkolnej uroczystości. Dzieci z kółka teatralnego klas 2 przybliżyły wszystkim znaczenie Święta Pracy, Święta Flagi i Święta Konstytucji 3 Maja.
            • Koncert Noworoczny

• 29.03.2024 19:56
            • Z radością informujemy, że po kilkuletniej przerwie powróciliśmy do tradycyjnego koncertu na powitanie roku kalendarzowego. Koncert, który odbył się 17 stycznia 2023 roku dedykowany był Rodzinom, a zwłaszcza Babciom i Dziadkom z okazji ich święta.
            • Dzień Babci i Dziadka w DPS w Lisówkach

• 29.03.2024 19:53
            • Trochę radości (a nawet całkiem sporo!) udało nam się przekazać Seniorom w piątek, 23 stycznia 2023 roku podczas kolejnej wizyty w DPS w Lisówkach w ramach Spotkań Łączących Pokolenia.
            • Konkurs Kukułeczka

• 29.03.2024 19:49
            • W Regionalnym Dziecięcym Przeglądzie Pieśni Ludowej „Kukułeczka” nasza szkoła bierze udział co roku. W tegorocznej, już XI edycji konkursu reprezentowały nas dwie utalentowane solistki: Kornelia Mańczak i Maja Tomaszewska oraz grupa Tęczowe Nutki.
            • Spotkanie łączące pokolenia

• 29.03.2024 19:42
            • Jesienią obchodzimy Dzień Seniora. Co roku dzieci i młodzież z naszej szkoły odwiedzają podopiecznych DPS w Lisówkach , by zanieść uśmiech i dobre słowo.