• Dzień Babci i Dziadka w DPS w Lisówkach

• 29.03.2024 19:53
          • Trochę radości (a nawet całkiem sporo!) udało nam się przekazać Seniorom w piątek, 23 stycznia 2023 roku podczas kolejnej wizyty w DPS w Lisówkach w ramach Spotkań Łączących Pokolenia.
          • „Niewiele chcemy od życia, tylko trochę radości.
            Niewiele dać możemy, tylko trochę miłości.”

Cieszymy się, że na twarzach Mieszkańców znowu zagościł uśmiech. Wspólnie śpiewaliśmy kolędy, dzieci z kl. 2 b zaprezentowały krótkie przedstawienie pt. „Kolędnicy”, a Tęczowe Nutki grały, śpiewały i tańczyły. Pięknie zatańczyła też Oliwia z 5 d, a Marysia z 2 a wzruszająco zaśpiewała piosenkę „Nie miały aniołki”. Potem dzieci dały Seniorom słodycze oraz kwiatki wykonane na kółku plastycznym pani Ani i pani Jagody.

Seniorzy przygotowali dla dzieci niespodziankę – na warsztatach zrobili zakładki do książek oraz książeczkę z radami pt. „Co chcesz przekazać młodemu pokoleniu?”. Bardzo dziękujemy!!!

Organizatorki: D.Błaszczyk, I.Chruściel, I.Jankowiak