• Mini Playback Show

• 28.10.2021 20:34
        • W dniu 26 października 2021r. w naszej szkole odbyła się kolejna edycja konkursu Mini Playback Show. Uczniowie z klas I – III mogli pokazać swoje talenty naśladując gwiazdy muzyki rozrywkowej i rockowej. Prezentowali imitując śpiew różnych wokalistów z polskich i zagranicznych list przebojów. Konkurs Mini Playback Show dostarczył uczniom radosnych przeżyć w obcowaniu z muzyką. Uczestnicy Show zapewnili publiczności moc niesamowitych wrażeń wzrokowych i słuchowych dzięki niespotykanej mieszance stylów i talentu najsławniejszych artystów znanych ze szklanego ekranu. Publiczność również wspierała uczestników naszego przeglądu wspólnym śpiewem, słowami otuchy oraz gromkimi brawami. Jury oceniało takie elementy jak: dobór utworu, stylistykę wykonawcy, choreografię oraz ogólne wrażenie artystyczne. Wszystkim uczestnikom konkursu należą się ogromne gratulacje!
        • Projekt "Jesień na wsi"

• 24.10.2021 16:07
        • Jesień to piękna pora roku, która niesie ze sobą bogactwo różnorodnych darów. To wyjątkowy czas w przyrodzie, który pobudza zmysły i wyobraźnię. Czas, który sprzyja wędrówkom i podziwianiu jesiennej aury w wiejskim klimacie. Uczniowie klas 1-3 na przełomie września i października odkrywali uroki wsi uczestnicząc w projekcie edukacyjnym „Jesień na wsi”. To właśnie jesienią polska wieś ma szczególny charakter. Olśniewa swą jesienną szatą, obfitością darów i kolorów.
        • Pomyśl, zanim coś wyrzucisz!

• 05.10.2021 16:05
        • Koniec września - to tradycyjne Wielkie Sprzątanie Świata. Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej również wzięli udział w tej akcji. Najmłodsi uczniowie porządkowali swoje biurka, miejsca zabaw i własne pokoje. Wiele „śmieci” otrzymało drugie życie. Powstały interesujące gry i zabawki. Trochę starsi uczniowie postanowili uporządkować teren wokół szkoły i parking przy ul. Staszica. Worki ze śmieciami zawierały wszystko – plastikowe opakowania, szklane butelki, zużyte maseczki, puszki i (o zgrozo!) stare ubrania. Było to o tyle dziwne, że to głównie śmieci należące do osób dorosłych.

• Wyniki konkursu "Wspomnienia z wakacji"

• 27.09.2021 18:19
        • Pomimo trwającego roku szkolnego uczniowie klas 1-3 mieli okazję powrócić myślami do beztroskich wakacji i utrwalić swoje wspomnienia na kartce papieru. Uczniowie wzięli udział w szkolnym konkursie „Wspomnienia z wakacji”. Konkurs przeprowadzono na trzech poziomach trudności. W klasach I i II dzieci wykonały prace plastyczne pt. „Moje wakacyjne wspomnienie” i „Pocztówka z wakacji”. Natomiast uczniowie klas III pisali twórcze opowiadania na temat wakacyjnych przeżyć.