• Wyniki konkursu "Wspomnienia z wakacji"

• 27.09.2021 18:19
      • Pomimo trwającego roku szkolnego uczniowie klas 1-3 mieli okazję powrócić myślami do beztroskich wakacji i utrwalić swoje wspomnienia na kartce papieru. Uczniowie wzięli udział w szkolnym konkursie „Wspomnienia z wakacji”. Konkurs przeprowadzono na trzech poziomach trudności. W klasach I i II dzieci wykonały prace plastyczne pt. „Moje wakacyjne wspomnienie” i „Pocztówka z wakacji”. Natomiast uczniowie klas III pisali twórcze opowiadania na temat wakacyjnych przeżyć.
      • Wszystkie prace były wspaniałe, dzięki nim mogłyśmy poczuć się jak na urlopie w różnych zakątkach świata. Mimo wszystko, konkurs rządzi się swoimi prawami i jury musiało wybrać kilka z nich, które zostaną nagrodzone.

Oto lista zwycięzców:

I miejsce – Mieszko Sadlak Ie

II miejsce – Zuzanna Braun 1a, Maria Suszyńska 1a

III miejsce – Nina Liu 1d, Julia Jucewicz 1a

Wyróżnienie: Maciej Eichstaedt 1c, Nina Kopeć 1e

Prace konkursowe uczniów

I miejsce – Leon Stanulewicz 2c

II miejsce – Mateusz Plaminiak 2b

III miejsce – Konstancja Kasprzak 2d

Prace konkursowe uczniów  Prace konkursowe uczniów.

I miejsce - Zbigniew Frankiewicz 3d

II miejsce – Oliver Opara 3a

III miejsce – Julia Bet 3b

Wyróżnienie: Kornelia Łykowska 3f, Dominik Złotnikiewicz 3a, Urszula Krzyżaniak 3c

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!!! Prace konkursowe zostaną nagrodzone dyplomami i zamieszczone na stronie internetowej szkoły.

Zespół edukacji wczesnoszkolnej

Tekst: Marta Maciejewska