• Byliśmy w fabryce bombek świątecznych w Gnieźnie

• 07.01.2022 15:18
        • Bombki cieszą nasze oczy i trudno sobie wyobrazić bez nich święta. Ale zanim zawisną na choince, muszą przejść długą drogę. Przekonali się o tym uczniowie klasy 3c i 3 f, którzy mieli możliwość zobaczyć proces produkcji ozdób świątecznych w fabryce Bombek KADPOL.

• Wyniki konkursu dla klas I-III na Portret Żony Mikołaja

• 03.01.2022 21:09
        • Żona Świętego Mikołaja to Pani Mikołajowa. Zgodnie ze świąteczną tradycją wspólnie z elfami wypieka herbatniki oraz pomaga swojemu mężowi, Mikołajowi, w przygotowaniu różnych podarków dla dzieci, a nawet rozdaje prezenty tym najgrzeczniejszym. A wszystko to po to, aby dzieci zostały obdarowane prezentami i mogły się cieszyć w święta Bożego Narodzenia.

• 1E - W pogoni za Świętym Mikołajem

• 13.12.2021 22:05
        • W grudniu w sali lekcyjnej uczniów klasy Ie pojawił się kalendarz adwentowy, w którym każdy kolejny dzień niesie ze sobą niespodziankę. Kalendarz wypełniony jest różnymi zadaniami, wśród których znajdują się zarówno wyzwania edukacyjne, dobroczynne, kreatywne oraz podejmujące działania na rzecz aktywności fizycznej.