• Projekt e-Twinning NATURE IS OUR HOME

W kolejnych miesiącach naszej międzynarodowej współpracy w ramach projektu e-Twinning NATURE IS OUR HOME odbyliśmy spotkanie online z wszystkimi uczestnikami – co wywołało duże emocje . Wspólnie zagraliśmy w grę, a następnie niektórzy uczniowie zadali pytania lub udzielili odpowiedzi w języku angielskim

Na zajęciach poruszyliśmy również temat praw zwierząt. Uczniowie poszczególnych krajów przedstawiali punkty Deklaracji praw zwierząt wykorzystując między innymi aplikację Chatterkid. Napisaliśmy i zilustowaliśmy książkę o tematyce ekologicznej wykorzystując Book Creator oraz nasze międzynarodowe pomysły. Powstał także krótki wiersz o tematyce przyrodniczej.

Nasze liczne działania zostały zwieńczone wspólną wystawą, którą można wirtualnie zwiedzić.

Wirtualne zwiedzanie

Na zakończenie niektórzy uczestnicy zdecydowali się na podsumowanie projektu wykorzystując do tego swoje awatary.

NATURE IS OUR HOME

Wszyscy uczestnicy projektu otrzymali wyjątkowe dyplomy zaprojektowane specjalnie na tę okazję przez nauczycielkę z Turcji.

Podczas trwania projektu Uczennice i Uczniowie klasy 3 e wykazali się ogromną pomysłowością, chęcią do szybkiej i efektywnej pracy, byli otwarci i wyrozumiali, chętnie podejmowali nowe wyzwania. Praca z nimi była prawdziwą przyjemnością.