Nawigacja

Koła zainteresowań

Plan kół zainteresowań

Rok szkolny 2018/2019

KOŁA ZAINTERESOWAŃ DLA UCZNIÓW KLAS I - III W II PÓŁROCZU 

 

Nazwa koła

Prowadzący

Uczestnicy

Dzień tygodnia

Godzina

Numer sali

Kryterium naboru

„Łamigłówki mądrej główki”

Patrycja Gruszkiewicz Ewa Jakubczyk

uczniowie klas

II f, II g

poniedziałek

7.20 – 8.05

221

chętni uczniowie z klas II f i II g

Kółko plastyczne

Paulina Perz - Szydłowska

uczniowie klasy

I d

poniedziałek

7.20 – 8.05

122

kontynuacja

Kółko origami

Marta Lipińska

uczniowie klasy

I c

poniedziałek

10.05 – 10.50

223

kontynuacja

Kółko flażoletowe

Dorota Błaszczyk

Iwona Chruściel

uczniowie klas

I c, g, II b, c, d, e

poniedziałek

11.00 – 11.45

salka sportowa na II piętrze

kontynuacja

Kółko flażoletowe

Dorota Błaszczyk

Iwona Chruściel

uczniowie klas

I b, f, h, II h,

III a, b

poniedziałek

11.55 – 12.40

salka sportowa na II piętrze

kontynuacja

Kółko matematyczne

Paulina Perz - Szydłowska

uczniowie

klas I

poniedziałek

11.55 – 12.40

233

kontynuacja

Kółko teatralne

Małgorzata Woźniak

uczniowie klas

I b, e, f, h

poniedziałek

14.05 – 14.50

aula szkolna

kontynuacja

Kółko kaligraficzne

Anna Wiśniewska

uczniowie

klas I

poniedziałek

15.45-16.30

126

chętni uczniowie

Kółko matematyczne

Karolina Buksch

uczniowie

klasy III a

wtorek

7.20 – 8.05

231

kontynuacja

Kółko plastyczne

Anna Sikorska

uczniowie

klasy I f

wtorek

7.20 – 8.05

233

chętne dzieci

„Barka” szkolne koło Caritas

Irena Małecka

uczniowie

klasy I a, I g

wtorek

9.10 – 9.55

011

chętne dzieci

„Sprawne ręce”

Renata Janiszewska

Anna Kaczmarek

uczniowie klas

I - III

wtorek

11.00 – 11.45

223

kontynuacja, dostępność w planie

Kółko flażoletowe

Dorota Błaszczyk

Iwona Chruściel

uczniowie klas

I e, 2 f, g

wtorek

13.00 – 13.45

salka sportowa na II piętrze

kontynuacja

Kółko taneczno - ruchowe

Monika Hybel

uczniowie klas II

wtorek

13.55 – 14.40

salka przy zerówkach

chętni uczniowie

dostępność w planie

Kółko krawieckie

Małgorzata Snopek Katarzyna Urban

uczniowie

klas II

środa

10.05 – 10.50

salka przy zerówkach

chętni uczniowie klas II do 15 osób, dostępność w planie

„Barka” szkolne koło Caritas

Irena Małecka

uczniowie

klasy III c

środa

11.00 – 11.45

011

chętne dzieci

Koło bystrego drugoklasisty

Monika Maćkowiak

uczniowie

klas II

środa

11.55 – 12.40

aula szkolna

kontynuacja, dostępność w planie

Kółko teatralne

Małgorzata Woźniak

uczniowie

klas II g, h

środa

13.00 – 13.45

aula szkolna

kontynuacja

Kółko matematyczne

Agata Szczepańska

uczniowie

klas II

wtorek

15.45-16.30

122

chętni uczniowie klas II, dostępność w planie

Kółko przyrodnicze

Patrycja Marków

uczniowie

klas III

czwartek

8.45 – 9.45

011

chętni uczniowie klas III, dostępność w planie

Kółko plastyczne

Rafał Więcław

uczniowie

klasy III c

czwartek

11.00 – 11.45

025

kontynuacja

Kółko taneczne „Zatańczmy razem”

Katarzyna Proch

Hanna Woźniak

uczniowie

klas II

piątek

11.00 – 11.45

233

kontynuacja

Kółko języka migowego

Magdalena Zgoła

uczniowie

klasy II e

piątek

11.00 – 11.45

223

chętni uczniowie

Koło Młodego Melomana

Dorota Błaszczyk, Iwona Chruściel

I-VII

 

sobota

 

raz w miesiącu

Poznańska Filharmonia

(aula UAM

w Poznaniu)

 

Koncerty Pro Sinfoniki

 

 

Koło wyjazdowe

,,Spotkania ze sztuką”

Iwona Jankowiak, Anna Kaczmarek, Katarzyna Proch, Gabriela Ukaszewska, Marta Buchert - Szarzyńska

klasy I - IV

 

sobota

 

raz w miesiącu

 

teren

wszyscy chętni uczniowie

SKKT/PTTT

Rajdy turystyczne

 

Barbara Fiedler

Iwona Jankowiak

 

klasy I – VII

 

sobota

 

raz w miesiącu

teren

 

członkowie SKKT/PTTT + chętni uczniowie

 

 

W przypadku wolnych miejsc – opiekunowie kół poinformują rodziców na stronie internetowej szkoły (zakładka Aktualności)

 


Klasy 4-7

 

w II PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

 

Nazwa koła

Prowadzący

Uczestnicy

Dzień tygodnia

Godzina

Numer sali

Kryterium naboru

Koło naukowe

Wojciech Weiss

VI e, VI d

poniedziałek

7.20 – 8.05

208 (sala chemiczna)

Wszyscy chętni z wymienionych klas i innych klas VI

Koło Wzorowego Chrześcijanina

Mateusz Woźniak

IV - VII

wtorek

14.50 – 15.35

Sala komputerowa

Wszyscy chętni

Odyseja Umysłu

Ewelina Kaczmarek

VI b

środa

13.55 – 15.35

208

Kontynuacja przez osoby wybrane w klasie V

Kółko medialne

Ewelina Krzysztoń

Jakub Podlewski

IV - VII

środa

14.50 – 15.35

111

Wykonanie reportażu

Koło historyczne

Jakub Podlewski

V - VII

czwartek

7.20 – 8.05

111

Zainteresowanie historią, w szczególności współczesnością

Koło historyczne

Agnieszka Kaźmierczak

IV -VI

czwartek

10.05 – 10.50

 

Dla chętnych, zainteresowanych historią

SKS

Tomasz Nowaczyk

Chłopcy klas IV - VII

piątek

7.20 – 8.05

Sala gimnastyczna

Dla chętnych

Kółko teatralne

Ewelina Krzysztoń

Katarzyna Trafas

IV - VII

piątek

7.20 – 8.05

107

Wszyscy zainteresowani rozwojem swoich zdolności aktorskich

Kuźnia Talentów

Mateusz Woźniak

IV - VII

piątek

14.50 – 15.35

Sala komputerowa

Wszyscy chętni