• Konkurs fotograficzny - Moja mała Ojczyzna

• 08.12.2021 20:17
        • Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele.

Mamy przyjemność ogłosić wyniki konkursu fotograficznego „Moja mała Ojczyzna”!

I miejsce: Adam Lisiecki – kl. 8a

II miejsce: Mateusz Wesołek – kl. 6a

III miejsce: Łucja Mikucka – kl. 4c oraz Mikołaj Daroch – kl. 6a

Wyróżnienie: Iwo Nowak – kl. 7 oraz Katarzyna Woźniak – kl. 5b

Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo gratulujemy. Dziękujemy przede wszystkim za zgodność prac z tematyką konkursu. Piękno naszej „Małej Ojczyzny” w jesiennej odsłonie, możemy oglądać na pracach uczniów wyeksponowanych na gazetce obok świetlicy 004.

Zapraszamy do oglądania galerii prac!

Organizatorzy konkursu:

Małgorzata Bocian

Wojciech Weiss

• Wyjazd do ZOO

• 03.10.2021 12:44
        • W dniu 27.09. klasa 4a i 4b odwiedziła Ogród Zoologiczny w Poznaniu. Uczniowie mieli szansę zobaczyć wiele gatunków zwierząt egzotycznych, których nie mamy okazji zobaczyć na wolności. Sporym przeżyciem było niezwykłe spotkanie, prawie ,,oko w oko” z tygrysem oraz lwem.

• Integracja uczniów klas 5 i 6 – wycieczki do Poznania

• 28.09.2021 17:05
        • W tygodniu od 20 do 24 września uczniowie klas 5 oraz 6 uczestniczyli w wycieczkach klasowych do Poznania. W programie wycieczek znalazło się wiele atrakcji: wspólny seans kinowy filmu “Czarny Młyn” oraz “Mała wielka stopa 2”, a także wycieczka z animatorem po poznańskiej starówce. Uczniowie mieli okazję poznać historię miasta Poznania wcielając się w rolę małych detektywów, lub ruszyć szlakami Powstania Wielkopolskiego niczym pluton młodych żołnierzy. Atmosfera sprzyjała wzajemnej integracji i zabawie, oczywiście z zachowaniem środków bezpieczeństwa.

Wojciech Weiss