• Punkt Konsultacyjny PPP w Komornikach

Punkt Konsultacyjny Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Komornikach od dnia 02 września 2021 roku wznowił swoją działalność. Ze względu na potrzeby dzieci i młodzieży w punkcie została uruchomiona także usługa przeprowadzania diagnoz psychologiczno-pedagogicznych.

Dyżury odbywają się w Komornikach na ul. Młyńskiej 15 w poniedziałki, wtorki i czwartki w godzinach 8.30-13.30.

Ustalenie terminu odbywa się poprzez rejestrację telefoniczną w Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Puszczykowie pod nr tel. 61 22 45 168.

Oferta dyżuru psychologa i pedagoga w Komornikach obejmuje:

Porady lub konsultacje dla rodziców dotyczące:

• rozwoju dziecka,

• zaburzeń rozwojowych,

• trudności edukacyjnych,

• trudności wychowawczych.

Porady lub konsultacje dla nauczycieli/ wychowawców/ specjalistów dotyczące:

• udzielania pomocy psychologiczno – pedagogicznej w szkole,

• trudności edukacyjnych lub wychowawczych,

• zwiększenia kompetencji w obszarze radzenia sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym.

Dyżur pełnią:

Mariola Witkowiak - psycholog, psychoprofilaktyk, trener

Nauczyciel dyplomowany, pracujący z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. W praktyce zawodowej posługujący się metodami Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach i terapii poznawczo - behawioralnej.

Kontakt: mail: mariola.witkowiak@pppuszczykowo.pl

Monika Jabłońska -pedagog, trener, doradca zawodowy

Nauczyciel dyplomowany, z doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę i umiejętności m.in. z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Treningu Zastępowania Agresji, Integracji Sensorycznej, KIDS SKILLS, terapii poznawczo-behawioralnej oraz warsztatu trenerskiego.

mail: monika.jablonska@pppuszczykowo.pl

Wizyty odbywają się tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym, w reżimie sanitarnym.