Szanowni Państwo,

Informujemy, że w związku z decyzją  Rządu od poniedziałku tj 18.01.2021r., uczniowie klas I-III wrócą do Szkoły Podstawowej. Dzieci będą mogły korzystać z obiadów zgodnie z reżimem sanitarnym.  Posiłki na cały tydzień, będzie można zamawiać tak jak do tej pory  przez aplikację zamów posiłek do piątku  do godziny 20.00 poprzedzającego dany tydzień. Odmawianie posiłków możliwe będzie do godziny 8.00 bieżącego dnia.  W razie jakichkolwiek wątpliwości oraz pytań prosimy o kontakt z Panią Anną Rogowską (Opiekunem programu zamów posiłek) pod numer kontaktowy: 502-654-040 lub mailowy: anna.rogowska@domowyobiadek.pl  od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00.

Zespół Domowy Obiadek

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice

Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021. Rok, który będzie pod wieloma względami inny od poprzednich. Pragniemy zapewnić Państwa, ze firma Domowy Obiadek dokłada wszelkich starań, by zapewnić najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa zarówno w kuchni podczas przygotowania posiłków, ich transportu oraz podczas serwowania ich Państwa pociechom.

W tym roku wydawanie posiłków rozpocznie się od 14.09.2020r. i podobnie jak w roku poprzednim zamówienia będziecie mogli Państwo składać poprzez aplikację Zamów Posiłek.

Podczas nadchodzących spotkań na początku Roku Szkolnego będziemy ponownie prosili o wypełnienie deklaracji korzystania z obiadów. Pozwoli to nam oraz Dyrekcji Szkoły dostosować liczbę przerw obiadowych tak aby zapewnić Państwa dzieciom możliwość bezpiecznego i komfortowego spożycia posiłków.

Możliwość rejestracji w aplikacji jest już uruchomiona. Aby się zarejestrować prosimy kliknąć w poniższy link:

Rejestracja jest również możliwa na stronie internetowej:

Tych z Państwa, którzy korzystali z aplikacji w ubiegłym roku prosimy o przypisanie dzieci do nowych klas J

Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki aby otworzyć):

jak się zarejestrować:

jak płacić i zamawiać posiłki:

Nasz system działa na zasadzie przedpłat, to znaczy aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki, a potem złożyć zamówienie. Na pierwsze 7 dni od rejestracji, aby dać Państwu czas na oswojenie się z aplikacją www.zamowposilek.pl przyznajemy debet w wysokości 100zł, a więc możliwość zamawiania bez konieczności dokonania wpłaty. Środki wykorzystane z debetu należy później spłacić. Płatności online zostaną wkrótce uruchomione.

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony.

Jak to zrobić:

w telefonie z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne)  należy wejść w „Sklep Play” (Google Play), w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep „App Store”.

następnie wyszukać „zamowposilek.pl” z ikonką

kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”

pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu

Zamówienie lub odwołanie posiłków można złożyć w aplikacji najpóźniej w dniu poprzedzającym dostarczenie posiłku do godziny 18:00. Informacje na temat cen wybranych posiłków i zestawów, oraz kosztów wyżywienia na wybrany okres znajdą Państwo po zalogowaniu w aplikacji.

W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta bok@zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę "Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

W przypadku pytań zachęcamy także do kontaktu z Panem Borysem Baran, opiekunem Państwa placówki pod numerem telefonu 502654040 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00

Pozdrawiamy

Zespół Domowego Obiadku

Nazywamy się Domowy Obiadek (Secret Garden Group) i dziękujemy za Wasze zaufanie.

W nadchodzącym roku będziemy odpowiedzialni za żywienie Waszych Dzieci w stołówce

szkolnej oraz za prowadzenie sklepiku szkolnego. Więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładkach...