• Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice

     Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2022/2023. Pragniemy zapewnić Państwa, ze firma Domowy Obiadek dokłada wszelkich starań, by zapewnić najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa zarówno w kuchni podczas przygotowania posiłków, ich transportu oraz podczas serwowania ich Państwa pociechom.

     Dziękujemy za zaufanie oraz powierzenie nam możliwości żywienia Państwa dzieci.

     Mamy nadzieję, że nasze obiady zasmakują dzieciom i jednocześnie prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość w pierwszym okresie, kiedy to muszą one przestawić się na nasze potrawy. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi i pierwsze spostrzeżenia po pierwszych dwóch tygodniach współpracy.

     W razie pytań zachęcamy także do kontaktu z Panią Anną Rogowską, pod numerem telefonu 531 680 517 od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 14:00, lub mailowo: anna.rogowska@domowyobiadek.pl


     Od 1 września 2021r. wprowadziliśmy nowy system zamawiania posiłków „zamowposilek.pl”. Rejestracja jest już uruchomiona. Aby się zarejestrować prosimy kliknąć w link

     Rejestracja jest również możliwa na naszej stronie internetowej: przejdź

      

     Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki aby otworzyć):

     • jak się zarejestrować: zobacz
     • jak płacić i zamawiać posiłki: zobacz

     Nasz system działa na zasadzie przedpłat, to znaczy aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki, a potem złożyć zamówienie.

     Płatności online zostaną wkrótce uruchomione.

      

     Zamówienie lub odwołanie posiłków można złożyć w aplikacji najpóźniej w dniu poprzedzającym wydawanie posiłku do godziny 19:00. Informacje na temat cen wybranych posiłków i zestawów, oraz kosztów wyżywienia na wybrany okres znajdą Państwo po zalogowaniu w aplikacji.

      

     Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony.

     Jak to zrobić:

     - w telefonie z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne) należy wejść w „Sklep Play” (Google Play), w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep „App Store”.

     - następnie wyszukać „zamowposilek.pl” z ikonką

     - kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”

     - pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu

      

     W przypadku problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta bok@zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę "Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

     Pozdrawiamy

     Zespół Domowego Obiadku

      


     Nazywamy się Domowy Obiadek (Secret Garden Group) i dziękujemy za Wasze zaufanie.

     W nadchodzącym roku będziemy odpowiedzialni za żywienie Waszych Dzieci w stołówce

     szkolnej oraz za prowadzenie sklepiku szkolnego. Więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładkach...