• GMINNE IGRZYSKA DZIECI I MŁODZIEŻY W UNIHOKEJA

9 i 10 października w naszej szkole odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Unihokeja.

W zawodach brały udział szkoły z Gminy Komorniki. Rozgrywki przeprowadzono według systemu gry ,,każdy z każdym".

Mecze były zacięte a o wygranej decydowały czasami ostatnie sekundy gry, przez co uczniowie dzielnie walczyli do samego końca.

Dzięki swojej wytrwałości i determinacji nasi reprezentanci zajęli następujące miejsca:

Igrzyska Dzieci chłopcy - I miejsce

Igrzyska Dzieci dziewczynki - I miejsce

Igrzyska Młodzieży chłopcy - III miejsce

Igrzyska Młodzieży dziewczynki - II miejsce

REPREZENTANCI SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 IM. JANUSZA KORCZAKA W KOMORNIKACH

Igrzyska Dzieci w kategorii dziewcząt - Zofia Majerowicz 5c, Natasza Trzeciak 5f, Gabriela Kwaśny 5f, Maja Szafrańska 6a, Zofia Marczak 6d, Konstancja Hnatyszyn 6d, Aniela Czajkowska 6d, Zuzanna Kucharska 6f, Marta Stachowska 6f.

Igrzyska Dzieci w kategorii chłopców - Olivier Opara 5a, Jan Przechrzta 5a, Mikołaj Leimann 5c, Jan Granops 5f, Łukasz Henschke 6b, Szymon Grzonka 6c, Diego Perrone 6c, Mikołaj Glinkowski 6c, Jan Pepke 6e.

Igrzyska Młodzieży, w kategorii dziewcząt - Maja Krawczak 7a, Helena Rurek 7a, Emilia Jabłońska 7b, Oliwia Masłek 7b, Maria Kwapisz 7c, Hanna Kasprzak 7c, Zuzanna Frąckowiak 7c, Marianna Kaźmierczak 7c, Zuzanna Jelitto 7d.

Igrzyska Młodzieży a kategorii chłopców - Patryk Cichowicz 7b, Mikołaj Urbanowicz 7b, Bartosz Manikowski 7c, Mikołaj Idkowiak 7c, Aleksander Zimniewicz 7d, Alan Drzewiecki 7d, Kacper Bożek 7d, Borys Borycki 7e.

Ogromne gratulacje dla wszystkich uczestników!

Podziękowania również dla naszych kibiców, którzy cały czas ochoczo dopingowali nasze drużyny.

Nauczyciele wychowania fizycznego
          Daria Brylska