• Mini playback show

• 02.03.2021 20:15
      • Co roku jesienią odbywa się w naszej szkole konkurs Mini Playback. Biorą w nich udział chętni uczniowie z klas 1-3, którzy wcielają się w rolę, naśladując gesty, ruchy i taniec wybranego artysty lub zespołu muzycznego.
      • W tym roku z konieczności konkurs przeprowadzany był w klasach, a brali w nim udział wyłącznie soliści. Jury, które oceniało ruch sceniczny, rytmiczność, znajomość słów i ogólne wrażenie artystyczne (charakteryzację) byli… koledzy i koleżanki z klasy! Dzieci (zarówno jury, jak i artyści) były bardzo przejęte i wspaniale przygotowane. Tak więc cele konkursu, czyli rozwijanie zainteresowań muzycznych, prezentacja umiejętności artystycznych, rozwijanie talentów estradowych oraz twórcza wymiana doświadczeń muzycznych zostały zrealizowane! Gratulujemy!

Organizatorzy: M.Maciejewska, A.Łysak i I.Chruściel