• Smacznie i zdrowo

• Smacznie i zdrowo, czyli o jedzeniu ... Tym razem praktycznie :-)

Wiele razy rozmawialiśmy w szkole o odżywianiu. Uczniowie mają świadomość tego, co jest zdrowe, a co nie. Mimo to często sięgają po ,,przekąski", których powinni unikać.

Tym razem tematem jedzenia zajęły się dziewczynki: Ola Gajewska i Monika Michniak.

We czwartek, 22 lutego, pokazały swoim rówieśnikom, jak szybko można samemu przygotować coś smacznego i zdrowego :-)

W sali nr 10 w ciągu 15 minut powstała ,,Kuchnia za kulisami".

A co dokładnie kryło się za kurtyną? To oczywiście nie dawało spokoju wszystkim koleżankom i kolegom przez 40 minut.

Dziewczyny zza kulis serwowały co chwilę coś pysznego. Nie zawsze jednak informowały o składnikach.

Czasami trzeba było zamknąć oczy i ... zdać się na na swoje kubki smakowe :-))