• 1E - W pogoni za Świętym Mikołajem

• 13.12.2021 22:05
        • W grudniu w sali lekcyjnej uczniów klasy Ie pojawił się kalendarz adwentowy, w którym każdy kolejny dzień niesie ze sobą niespodziankę. Kalendarz wypełniony jest różnymi zadaniami, wśród których znajdują się zarówno wyzwania edukacyjne, dobroczynne, kreatywne oraz podejmujące działania na rzecz aktywności fizycznej.

• Widzieliśmy ułana!

• 21.11.2021 19:21
        • Piosenka „Przybyli ułani” jest jedną z najbardziej znanych piosenek wojskowych. W tym roku wszyscy uczniowie z klas 1-3 przepięknie zaśpiewali ją wspólnie na apelu z okazji Święta Niepodległości.
        • Czekając na wiosnę!

• 21.11.2021 19:13
        • Mimo, że jesień w pełni, w ogródkach trwają już przygotowania do wiosny. Jeśli teraz zasadzi się cebulki kwiatów, przezimują pod kołderką ze śniegu i już w lutym będą nas cieszyć swoim widokiem.

• Z wizytą w sortowni Poczty Polskiej

• 21.11.2021 19:03
        • W ubiegłym tygodniu odwiedziliśmy sortownię Poczty Polskiej w Komornikach, gdzie mieliśmy okazję uczestniczyć w procesie od momentu przywiezienia listów i paczek z urzędu pocztowego, po załadunek i rozwożenie posortowanej korespondencji na cały kraj.