• Powitanie wiosny w klasach 1-3

• 22.03.2021 20:32
      •                                                                                                                           Marzanno, marzanno

Ty zimowa panno

Ciebie pożegnamy

Wiosnę przywitamy

Organizując różnego rodzaju przedsięwzięcia staramy się, by wzbudzały one zainteresowanie dzieci. Jedną z podtrzymywanych przez nas tradycji jest pożegnanie zimy i powitanie wiosny. Ludowy obyczaj każe witać wiosnę hucznie i wesoło. Tak też było w naszej szkole.

• W tym roku z powodu obostrzeń nie wyruszyliśmy wiosennym korowodem po Komornikach. Zostaliśmy w szkole i cudownie się bawiliśmy. Odbył się ,,Wiosenny Eko Pokaz Mody” przygotowany przez p. Iwonę Jankowiak, Agnieszkę Łysak, Martę Maciejewską, Annę Kaczmarek, Iwonę Chruściel. Każda klasa brała udział w ,,Wiosennej grze” przygotowanej przez p. Iwonę Chruściel, Agatę Szczepańską i Magdalenę Zgołę . Obejrzeliśmy piękne przedstawienie online przygotowane przez Teatrzyk Świetlicowy pod kierunkiem p. Małgorzaty Woźniak. Dzieci wykonały również piękne prace plastyczno – techniczne ,,Wiosenne ptaki cudaki”. Zatem ,WIOSNO, zostań już z nami!

Zobacz zdjęcia

Organizatorzy:

Iwona Chruściel, Iwona Jankowiak, Anna Kaczmarek,

Agnieszka Łysak, Marta Maciejewska, Agata Szczepańska, Magdalena Zgoła.