Nawigacja

 • Drodzy Rodzice!

  Pragniemy poinformować,  iż w związku z budową i remontem szkoły od 2 września będą uruchomione 3 wejścia do szkoły:

  1)  A  -  stare  wejście  od ul. Staszica  -   będą  nim wchodzić uczniowie klas IV - VI

  2)  -  wejście od ul Korczaka z lewej strony sali gimnastycznej  -  będą wchodzić uczniowie  klas  II i III

  3)  C  -  wejście od ul. Korczaka za salą gimnastyczną z prawej strony - będą wchodzić tylko uczniowie klas I

  Przez okres 2 tygodni umożliwiamy Rodzicom wchodzenie na teren szkoły podczas przyprowadzania dziecka i odbierania. Po tym czasie nie będzie możliwości wejścia z dzieckiem na teren szkoły.

  Informujemy, iż parking przed szkołą przy ul. Staszica całkowicie będzie do dyspozycji Rodziców. Parking dla nauczycieli i pracowników obsługi będzie przy szkole od ul. Korczaka. Bardzo prosimy o wyrozumiałość i ostrożność!

  Dnia  01.09.2015r  w związku z brakiem wystarczającej ilości miejsc parkingowych, prosimy Rodziców w miarę możliwości o przybycie do szkoły pieszo.  Dziękujemy!

 • Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2015/2016

  26.08.2015

  1 września 2015r. (wtorek)

  kl. IV-VI  o godz. 9:00

  kl. III-II   o godz.10:00

  kl. I       o godz. 11:00

  O godz.17:00 w Kościele pw. św. Andrzeja Apostoła w Komornikach zostanie odprawiona Msza Święta z okazji inauguracji roku szkolnego 2015/ 2016. Plan lekcji zostanie podany dzieciom na rozpoczęciu roku szkolnego i tego dnia będzie dostępny na stronie internetowej szkoły.

 • PODRĘCZNIKI, ZESZYTY ĆWICZEŃ – ROK SZKOLNY 2015/2016

  26.06.2015

  W roku szkolnym 2015/2016 rodzice uczniów klas I, II, i IV szkoły podstawowej nie będą kupować podręczników oraz materiałów ćwiczeniowych przeznaczonych do obowiązkowych zajęć edukacyjnych (dotacja MEN). Rodzice ponoszą koszty zakupu podręcznika i kart pracy do religii oraz do języka niemieckiego (dodatkowy język). Rodzice uczniów klas III, V, VI dokonują zakupu podręczników wg poniższego wykazu podręczników na rok szkolny 2015/2016

   klasy 1

   klasy 2

   klasy 3

   klasy 4

   klasy 5

  klasy 6

 • Wyrzucaj z głową

  Szanowni Rodzice,

  końcówka wakacji to często czas porządków, dlatego zanim coś wyrzucicie - "bo dzieci wyrosły" zastanówcie się, czy nie przyda się to w szkole. Do pracowni przyrodniczej chętnie przyjmiemy:

  - globusy,

  - działające wagi - elektroniczne i z odważnikami,

  - programy komputerowe o tematyce przyrodniczej,

  - zestawy do doświadczeń, eksprymentów,

  - i przede wszystkim aktualne podręczniki do przyrody ("Przyroda z klasą" LektorKlett), jeśli nie udało się Państwu ich sprzedać. Jeśli uzbieramy odpowiednią ilość, dzieci nie będą musiały nosić podręczników do szkoły, co odciąży ich plecaki.

  Z góry serdecznie dziękuję

  nauczycielka przyrody

  Ewelina Kaczmarek